Новини

Представлено уточнення бюджету міста – перевиконання власних доходів становить 166, 2 млн грн

Відбулася презентація проекту рішення про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік. На презентацію були присутні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, головні розпорядники бюджетних коштів та представники громадськості.

«Перевиконання власних доходів бюджету міста від початку року становить 166, 2 млн грн – ці кошти отримує місто завдяки тому, що добре працює бізнес та активно сплачує податки, – говорить Андрій Бондаренко.

Як повідомив начальник фінансового управління Сергій Ямчук, перерозподілятимуть загалом 211,8 млн грн, з них 166, 2 млн грн – це перевиконання власних доходів, 37,2 млн грн трансфери з державного та обласного бюджетів та 8,4 млн грн становлять вільні лишки.

«Питома вага додаткових ресурсів піде на житлово-комунальну сферу – 102,1 млн грн, –  говорить Сергій Ямчук. – Зокрема на ремонт доріг, при чому, головний акцент робитимемо саме на капітальному ремонті».

Про пріоритетні напрями розподілу додаткових коштів дивіться у презентації уточнення бюджету міста Хмельницького на 2017 рік.