Новини

Академія освітнього лідерства: вдосконалення знань у часи викликів

19-20 березня: два дні, сповнені натхнення, єднання та жаги до знань. Саме стільки тривав ІІІ курс Академії освітнього лідерства, де 34 керівники закладів загальної середньої освіти та комунальних установ нашої громади занурилися у вир нових знань та практичних навичок.

Ініціатива Департаменту освіти та науки міської ради передбачає постійне та системне поглиблення знань керівників закладів освіти громади, поліпшення їхніх управлінських навичок. Навіть у жорстокі часи воєнного стану хмельницькі освітяни демонструють неабияку стійкість, прагнення розвиватися та вдосконалюватися.

Програма курсу, напрацьована з урахуванням реалій сьогодення.

У перший день навчання своїми знаннями та досвідом поділились відомі науковці та експерти:

— Оксана Мельник, професорка кафедри економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, розкрила секрети використання неформальних методів у формальній освіті та формування конкурентоспроможного закладу освіти.

— Тетяна Матвійчук, дитячий та підлітковий психолог-психотерапевт, кандидат психологічних наук, дала слухачам цінні поради щодо розвитку стресостійкості як умови успішної професійної діяльності.

Другий день курсу пройшов під знаком командної роботи, єднання та взаємопідтримки. Всі учасники поділились на 4 локації, де кожна група «подорожувала» локацією 20 хв, відпрацьовуючи певні елементи злагодження.

Слухачі Академії ділились власним досвідом, опановували нові навички та відпрацьовували їх на практиці під час тренінгів.

Наголос робився на:

— формуванні ефективного освітнього середовища на засадах партнерства;

— створенні та підтримці іміджу освітнього закладу в умовах реформування освіти.

«Студенти», керівники закладів загальної середньої освіти та комунальних установ, отримали сертифікати про успішне завершення навчання на ІІІ курсі Академії.

Важливо зазначити, що протягом навчання освітяни не лише здобували нові знання, але й робили грошові внески для допомоги Збройним Силам України. Їхня щира вдячність нашим воїнам-захисникам за можливість жити, працювати, навчатися та розвиватися звучала у кожному виступі.

За інформацією Департаменту освіти та науки

Хмельницької міської ради

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!