Рішення міської ради

Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі” на 2020 рік

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять п’ятої сесії

№54 від 11.12.2019 р.

 

Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі” на 2020 рік

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення економічної доцільності та господарської необхідності проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих джерел теплової енергії і теплових мереж, з метою економії паливно-енергетичних ресурсів з урахуванням оптимального поєднання централізованого і децентралізованого теплопостачання, впровадження енергозберігаючих технологій та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Закону України «Про теплопостачання», відповідно до Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 року №381 та наказом Мінрегіону від 14.12.2012 року №630, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити Інвестиційну програму комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на 2020 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Короткий зміст інвестиційної програми КП «Південно-Західні тепломережі» на 2020 рік

Інвестиційні кошти підприємства, які передбачені Інвестиційною програмою на 2020 рік., в обсязі 3609,50 тис. грн. враховані при визначенні тарифів на теплову енергію.

Впровадження Інвестиційної програми передбачає комплекс заходів, які мають на меті зменшення споживання енергоносіїв, а саме: зниження втрат в теплових мережах, а також виконання умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

Інвестиційною програмою передбачаються наступні заходи:

1. Капітальний ремонт теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від ТК-458 до ТК-461 по вул.Тернопільська в м.Хмельницькому.

2. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від ТК-464 до ТК-468 по вул.Інститутська в м.Хмельницькому.

3. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від т. "А" до ТК-620 і ж/б №113/1 по вул.Північна в м.Хмельницькому.

4. Дообладнання в котельні по вул.Тернопільська,14/3 електроприводу підживлювального насосу шафою керування (22 кВт).

5. Заміна рециркуляційного насосу на сучасний в котельні по вул.Курчатова,8/1Г.

6. Заміна застарілих насосів ГВП на сучасні в ЦТП підприємства.

7. Заміна водо-водяних підігрівачів на сучасні пластинчастого типу в центральних теплових пунктах.

Заходи, що включені до складу інвестиційної програми не суперечать схемі теплопостачання міста Хмельницького.

Заходи, що входять до складу інвестиційної програми на 2020 рік, дають змогу зменшити використання природного газу в кількості 241,63 т.у.п./рік та економія електроенергії 148,277 тис.кВтгод, економічний ефект в грошовому виразі становить 1884,66 тис. грн.

 

Директор комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” П.ВОЗБОРСЬКИЙ