Новини

Запрошуємо хмельничан на літературний фестиваль «Слово єднає – 2017»

У рамках святкування Дня міста Хмельницького уже втретє проводиться літературний фестиваль «Слово єднає!», який триватиме з 11 до 23 вересня. У фестивальних заходах, що проходять у культурно-мистецьких закладах міста Хмельницького – бібліотеках Хмельницької міської ЦБС, Хмельницькому обласному літературному музеї, монотеатрі «Кут» беруть участь понад 900 поціновувачів художнього слова.

Під час Фестивалю проводяться творчі зустрічі авторів та творчих колективів з хмельничанами та гостями міста, майстер-класи для молодих літераторів та журналістів, скайп-марафон, концертно-виставкові дійства.

Напередодні Дня міста, 22 вересня, в читальному залі Центральної міської бібліотеки (вул. Подільська, 78) о 12.00 відбудуться «Бенефіс гостя – фестивалю Василя Шкляра (м. Київ) та о 15.00 прес-конференція спеціальних гостей фестивалю Василя Шкляра (м.Київ), Марії Чумарної (м. Львів), Лори Підгірної (м. Кам’янець-Подільський), Наталки Михно (м. Теребовля Тернопільської області), Миколи та Ірини Сичових (м. Старобільськ), Григорія Половинка (м. Луганськ). Цього ж дня з ними у монотеатрі «Кут» (вул. Проскурівського підпілля, 34) о 17.00 відбудеться творча зустріч.

Гала-концерт фестивалю відбудеться у сквері ім. Т.Г. Шевченка 23 вересня о 12.00. У святковій програмі:

- виступи літераторів Хмельниччини та спеціальних гостей фестивалю, до яких приєднаються брати Капранови (м. Київ);

- автограф-сесія;

- експозиція «Місто Хмельницький на сторінках газети «Проскурів».

- виставка книг подільських авторів «Подільської землі сини і доньки», організована Хмельницькою міською ЦБС;

- урочисте нагородження учасників фестивалю.

Цього ж дня на вул. Проскурівській з 15.00 до 17.00 на майданчику «Хмельницький фестивальний» відбудуться виступи та автограф-сесії спеціальних гостей фестивалю, а також брати Капранови на «Даху» (вул. Героїв Майдану, 38) презентують свою програму для хмельничан та гостей міста «Дарунок на свято».

Вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний.

 

Чи задовольняє вас вартість проїзду?