Новини

Відкриття БібліоХабу та вітання з Днем бібліотек (Відео)

У центральній міській бібліотеці відкрили БібліоХаб. Це громадський простір, яким безкоштовно зможуть користуватися усі хмельничани. Реалізувати проект вдалося завдяки перемозі у програмі «Бюджет участі».
Директорка Хмельницької ЦБС Тамара Козицька розповіла, що “У сучасній бібліотеці повинен бути такий простір, де люди можуть зібратися, поспілкуватися. Це практика усіх європейських країн”. Для того, щоб скористуватися БібліоХабом, слід записатися до бібліотеки. Працюватиме громадський простір в усі робочі дні бібліотеки.

На переконання міського голови Олександра Симчишина, БібліоХаб - чудовий прикладом реалізації програми «Бюджет участі» та прогресивного підходу керівництва та працівників бібліотек. З нагоди всеукраїнського дня бібліотек Олександр Симчишин та начальник управління культури і туризму Артем Ромасюков відзначили працівників бібліотек міста. Директорка Центральної бібліотечної системи Тамара Козицька отримала грамоту Верховної Ради України.

Також міський голова повідомив працівникам книгозбірень приємну новину: встановлення 50% надбавки до оплати праці бібліотекарів з 1 січня 2018 року проти 30% існуючої, яка кілька років тому була зменшена.