Новини

Відбудеться засідання постійної комісії

13 червня о 10.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста

Розгляд проектів рішень, що виносяться на засідання виконавчого комітету:

1. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 30.04.2014 №23 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Хмельницькою міською радою».

2. Про розірвання договорів оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності пунктів та підпунктів рішень виконавчого комітету.

3. Про продовження строку оренди приміщень міської комунальної власності.

4. Про втрату чинності рішення виконавчого комітету.

5. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Зарічанській,18/2.

6. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Проскурівського підпілля,71.

7. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності в будівлі по вул.Кам’янецькій,2.

8. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по Львівському шосе,51.

Доповідає: начальник управління комунального майна Трещов Мирослав Миколайович.

9. Різне.