Новини

Відбудеться засідання постійної комісії

23 вересня о 16.30 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста

1. Про розгляд місцевої ініціативи жителів міста Хмельницького щодо встановлення обмежувача руху (воріт) на в’їзд на прибудинкову територію по вул.Пілотській,1, вул.Повстанській,42/2.

2. Про розгляд місцевої ініціативи жителів міста Хмельницького щодо капітального ремонту спортивного майданчика біля житлового будинку №76/3 по просп.Миру.

Розгляд проектів рішень, що виносяться на засідання виконавчого комітету:

3. Про продовження строку оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності.

4. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності по вул.Проскурівській,66 (ХДЮСШ № 2 «Авангард»).

5. Про передачу в оренду бюджетній установі нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Проскурівського підпілля,71.

6. Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності пункту додатку до рішення виконавчого комітету.

7. Про погодження умов передачі в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності.

8. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Кам’янецькій,106.

9. Про передачу в оренду бюджетній установі нежитлового приміщення міської комунальної власності в будівлі по вул.Львівське шосе,47/4.

Доповідає: в. о. начальника управління комунального майна Кшемінська Валентина Степанівна.

10. Різне.