Новини

Системних адміністраторів привітали з професійним святом

Сьогодні своє професійне свято відзначають системні адміністратори. З цієї нагоди заступник міського голови Володимир Гончарук зустрівся з кращими фахівцями міста в галузі інформаційних технологій.

«Сьогодні День системного адміністратора. Професія, про яку багато хто не знає, але коли зникає інтернет, з’являється проблема з технікою, то всі згадують і починають до вас телефонувати, - зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук, звертаючись до присутніх. – Дякую вам усім за вашу роботу. Бажаю витримки, щоб завжди були веселими, позитивними та з легкістю долали всі перешкоди».

Після вітальних слів заступник міського голови за сумлінну та плідну працю, особистий внесок у розвиток інформаційних технологій у місті Хмельницькому та з нагоди відзначення професійного свята відзначив Почесними грамотами та подарунками кращих представників галузі, які працюють у комунальних підприємствах, структурних підрозділах міської ради, в установах та організаціях міста.

 

Довідково

День системного адміністратора, також відомий, як день сисадміна - професійне свято системних адміністраторів, котре прийнято відзначати в останню п'ятницю липня.

День системного адміністратора святкують адміністратори ПК, адміністратори мережі, вебмайстри, адміністратори телефонних мереж, адміністратори голосової пошти, адміністратори баз даних та інші працівники, причетні до програмування і роботи з комп'ютерною технікою.

Головне завдання системного адміністратора - створення і підтримка внутрішньої комп'ютерної мережі фірми. Сюди може входити: обслуговування сервера, устаткування і програмного забезпечення, питання інформаційної безпеки тощо.

Традицію святкування започаткував 28 липня 2000 року сисадмін американець Тед Кекатоса з Чикаго.