Новини

Розпочалося навчання у «Школі молодого підприємця»

27 учасників «Школи молодого підприємця» розпочали комплексне 5-денне навчання з теорії та практики управління бізнесом. Експерти IQ холдингу Олександр Мороз та Надія Карплюк надаватимуть практичні поради щодо специфіки започаткування власної справи. Окрім того, у період  навчання учні матимуть зустрічі з  успішними хмельницьким підприємцями, які поділяться своєю історією успіху.
Організатором «Школи молодого підприємця» є управління економіки міської ради, навчання для учасників безкоштовне, витрати покриваються з міського бюджету.

У перший день навчання, аби надати дозу мотивації та запевнити, що міська влада сприятиме розвитку підприємництва, мав зустріч з учасниками школи міський голова Олександр Симчишин.

«Хочеться, щоб ви залишалися реалізовувати себе у Хмельницькому й навіть не думали про переїзд у інші міста чи країни. – говорить Олександр Симчишин. – Якщо підприємець заробляє все більше, то й місто щороку повинно отримувати більший фінансовий ресурс, правильно ним користуватися і покращувати інфраструктуру міста, розвивати усі проекти, для того, аби місто було комфортним для кожного жителя, а для підприємця ще й у частині ведення бізнесу».   

Як розповідає заступник начальника управління економіки Наталія Сахарова, було подано 110 заявок на участь, з них було відібрано 27 найвмотивованіших молодих людей.