Новини

Продовжується практика проведення виїзних нарад на підприємствах міста

Сьогодні, у рамках проведення виїзних нарад щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств міста Хмельницького, заступник міського голови Володимир Гончарук та представники управління економіки міської ради відвідали Дім модної білизни «AJOUR» («Ажур»).

Директор Ольга Адаманська поділилася здобутками та ознайомила представників міської влади з виробничими процесами на підприємстві.

Дім модної білизни «Ажур» був заснований у 2004 році подружжям Новицьких. Підприємство спеціалізується на пошитті модної білизни, купальників, одягу для дому, шкарпеток.

На підприємстві налічується понад 200 працівників. Персонал компанії пройшов навчання у Франції і досконало розуміється на специфіці індустрії. Усі лекала адаптовані до особливостей жіночої фігури. Кожна модель проходить декілька етапів тестування та надходить у виробництво тільки при ідеальних оцінках від фокус-груп. Тканини та фурнітура закуповується у провідних виробників Франції, Італії та Іспанії.

Білизна Ажур успішно продається в Україні, в 48 штатах США, в Європі та Азії.

Під час візиту керівник розповіла про позитивні результати участі підприємства у 21-й виставці «Kyiv Fashion 2019» у складі кластерної ініціативи «Podillya Women Apparel Cluster» за сприяння Хмельницької міської ради.

Також обговорено перспективи майбутньої співпраці в рамках реалізації Програми розвитку підприємництва міста Хмельницького на 2019-2021 роки в частині відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, та відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету.

Водночас існують і труднощі, що потребують вирішення на місцевому рівні. Зокрема, Ольга Едуардівна звернула увагу на інфраструктурні проблеми — дорожнє покриття на під’їзді до підприємства потребує капітального ремонту.

Заступник міського голови Володимир Гончарук запевнив у всебічному сприянні вирішення проблем підприємства, що знаходяться у компетенції міської ради, та налагоджені співпраці у напрямі реалізації спільних проектів.