Про внесення  змін та доповнень до рішень міської ради від 21.09.2016 №55, від 22.03.2017 №30

Про внесення  змін та доповнень

до рішень міської ради від 21.09.2016 №55,

від 22.03.2017 №30

 

 

            Розглянувши  пропозиції  виконавчого комітету,  керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про регулювання містобудівної діяльності», порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» від 21.10.2011 №244, міська рада 

                                

 

                                                                      В И Р І Ш И Л А:

         

 

            1. Внести зміни до рішення міської ради від 21.09.2016 №55 «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій і внесення змін і доповнень до Правил благоустрою території міста Хмельницького, затверджених в новій редакції рішенням міської ради від 25.06.2014 №71, із внесеними змінами рішенням міської ради від 24.12.2014 №22» , а саме у  розділ 2:

            1.1. Пункт 2.3. доповнити абзацом 6 такого змісту: « - у разі зміни власника, якщо новим власником протягом одного місяця не виготовлено паспорт прив’язки та не укладено договір про встановлення особистого строкового сервітуту»;

            1.2. Абзац 5 підпункту 2.4. викласти в новій редакції: « - у разі не внесення суб’єктом господарювання плати за користування особистим строковим сервітутом протягом двох календарних місяців».

            2. Внести зміни до рішення міської ради від 22.03.2017 №30 «Про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій на території міста Хмельницького», а саме:

            2.1. Замінивши  в підпункті 10.2.  пункту 10 рішення слова «міською радою» словами «виконавчим комітетом міської ради».

            2.2. Пункт 11 рішення викласти в новій редакції:  «Типові  договори про встановлення особистого строкового сервітуту для  розміщення  стаціонарних, пересувних тимчасових споруд  та відкритих майданчиків для харчування,  заяв на укладання договору особистого  сервітуту затверджуються  виконавчим комітетом міської ради».

            2.3. Розділ 3 доповнити підпунктом 3.14. наступного змісту: «У разі несвоєчасного звернення суб'єкта господарювання щодо укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту, суб'єкт господарювання вносить плату за період фактичного розташування ТС».

            3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови            А. Бондаренка, В. Гончарука, управління архітектури та містобудування та управління торгівлі.

            4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

 

 

  

Міський  голова                                                                                            О. Симчишин

                                                                      .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 65-73-80 O_Novodon@khm.gov.ua
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 76-21-12 N_Saharova@khm.gov.ua