Новини

Під час чергового засідання виконавчого комітету розглянули понад 60 важливих для життя міста питань

Під головуванням міського голови Олександра Симчишина відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, на якому розглянуто 64 питання порядку денного.

Члени виконавчого комітету погодили Статут громадського формування з охорони громадського порядку «Ветеранська Чота». Громадське формування створюється відповідно до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" як громадське об'єднання на добровільних засадах з метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

Також надано дозвіл міському комунальному підприємству по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності передати з балансу на баланс комунальному підприємству по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради підземний перехід по вул. Кам’янецькій, 21/1А.

З метою запобігання дитячого травматизму, забезпечення належного монтажу, ремонту, реконструкції, налагодження і забезпечення безпечної експлуатації обладнання дитячих та спортивних майданчиків у місті виконавчий комітет затвердив «Правила безпечної експлуатації обладнання дитячих та спортивних майданчиків у м. Хмельницькому», які перебувають у різних балансоутримувачів. Контролюватиме виконання цих правил управління з питань цивільного захисту населення і охорони праці.

Члени виконкому підтримали проект рішення про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій: про деякі питання надання соціальних послуг з визначенням Переліку соціальних послуг і умов їх оплати, які надають Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування, міський Центр соціальної підтримки та адаптації; про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах міста Хмельницького; про внесення змін до «Програми щодо забезпечення належних комунально-побутових умов засуджених та осіб, узятих під варту, які утримуються в Хмельницькому слідчому ізоляторі на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради, а саме: утеплення фасаду будівлі банно-прального комплексу та харчоблоку слідчого ізолятора.

Ще одним рішенням виконавчого комітету встановлено розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку споживачів комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі».

Частина питань стосувалася призначення тимчасових автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування № № 3, 7, 15, 17, 28, 32, надання дозволу громадянам на переведення садових будинків у жилі будинки (загалом у місті вже переведено у жилі 1100 будинків) і на розміщення зовнішньої реклами, а також оренди комунальних приміщень, квартирного обліку та надання житла тощо.