Новини

Міжнародний досвід спортсменів ДЮСШ № 1

З 12 до 15 березня 2018 року вихованці ДЮСШ № 1 відділення баскетболу та вихованки відділення гандболу на чолі з тренерами-викладачами Лозінським С.В. та Заспою К.Л. побували у столиці Польщі – Варшаві. Юні спортсмени взяли участь у міжнародних турнірах з баскетболу та гандболу, водночас обмінялися ігровим досвідом та традиціями наших країн. Протягом трьох днів наші спортсмени змагались за високі нагороди турніру. У підсумку вихованці ДЮСШ № 1 відділення баскетболу здобули золоті нагороди турніру. Команда була нагороджена командним кубком грамотами, медалями та пам’ятними подарунками. У турнірі з гандболу наші дівчата трішки поступились господарям турніру та посіли почесне ІІІ місце у загальному заліку. Сповнені масою позитивних вражень та емоцій наші спортсмени повернулись додому і тепер із ще більшою жагою до перемог продовжують свої тренування. Вітаємо Спортсменів та тренерів-викладачів ДЮСШ № 1 з чудовими результатами на міжнародній спортивній арені, та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!