Новини

Міський голова підписав Договір про налагодження побратимських відносин з містом Шицзячжуан

Фактично, взаємини між нашими містами розпочалися ще в 1998 році угодою про партнерство. Кілька разів делегації з Хмельницького відвідували місто Шицзячжуан (Китайська Народна Республіка). З 2009 року відносини було втрачено. Зараз Шицзячжуан зовсім інше місто, чисельність виросла у понад 10 разів. Все збудовано за останні 5-6 років!

На запрошення китайської сторони міський голова Олександр Симчишин взяв участь у низці заходів та підписав Договір про налагодження побратимських відносин.

«Приємно, що китайці помітили стрімкий розвиток нашого міста, його інвестиційну привабливість, лідерство в різних рейтингах і запропонували нову угоду. Договір передбачає широке співробітництво між містами у сфері економіки, торгівлі, новітніх технологій, медицини, освіти, науки і техніки, культури, охорони навколишнього природного середовища», - зазначив Олександр Сергійович.

Для довідки: Шицзячжуан - центр провінції Хебей, населення понад 11 мільйонів осіб, лідер в галузях біомедицини, IT - технологій, авіації та текстильної промисловості. Саме ці напрямки і максимально обговорили щодо подальшої співпраці.

Робочий візит до Китаю, окрім підписання угоди з Шицзячжуан, передбачав також низку зустрічей з керівництвом провінції Хебей, міста Шицзячжуан та іншими посадовцями.

Зокрема, відбулися зустрічі з міністром культури і туризму Китаю, Президентом Міжнародної Федерації туризму, губернатором провінції Хебей та мером Шицзячжуан.

Також представили Хмельницький і Україну на виставці досягнень міст і держав світу. Виставкова зала в Шицзячжуані збудована в березні 2019 року. Її площа близько 100 000 кв. м. Рівень дуже високий! Хмельницький стенд і роздаткові матеріали користувалися високим попитом.

Представили Хмельницький та Україну на міжнародній конференції із розвитку міст і регіонів, де було понад 2000 учасників.