Новини

Конкурси фото, відео, благоустрою та привітання до Дня міста

До Дня міста заплановано низку цікавих заходів та конкурсів. Прийом заявок на деякі з них вже розпочато. Переможців конкурсу буде оголошено або безпосередньо під час святкування 588-ої річниці міста Хмельницького, або напередодні. Нагадаємо, День міста Хмельницького відзначається в останні вихідні вересня.

Так, з 1 липня активно триває прийом заявок на традиційний конкурс на кращий благоустрій "Хмельницький – наш дім". До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, управляючі муніципальні компанії, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи. В конкурсі виділено сім номінацій. Прийом заявок до 15 вересня. Детальніше за посиланням.

Цього року започатковано новий конкурс, приурочений до Дня міста «Привітай рідненьке місто з Днем народження». Розрахований конкурс на дітей шкільного віку – від 7 до 14 років. Головні вимоги конкурсу: індивідуальна робота дитини та відповідність темі. Ознайомитися детальніше з умовами можна за посиланням.

Не обійдеться святкування Дня міста без традиційного конкурсу фотографій «Хмельницький крізь об’єктив». Конкурс проводиться щорічно з 2005 року. Прийом заявок розпочнеться 1 серпня. Тоді ж і буде оприлюднено положення та деталі конкурсу. Проте головна вимога залишається незмінною – на світлинах має бути відображено життя міста у будь-яких його проявах. Участь у конкурсі можуть брати і професійні фотографи і аматори, місце проживання учасника конкурсу теж не має значення.

Також цьогоріч вдруге проводитиметься конкурс іміджевого відео «Promisto». В управлінні культури і туризму повідомляють, що буде внесено незначні зміни в положення і незабаром оголошено прийом заявок. Як і в конкурсі світлин – головною вимогою буде показати життя міста.

Ще один конкурс заплановано серед рибалок-любителів. Їх запрошують взяти участь у чемпіонаті міста «Проскурівська риболовна ліга». До участі у змаганнях допускаються особи віком від 14 років з відповідним станом здоров'я. Учасникам, у кожній дисципліні, присвоюється реєстраційний номер, який буде перепусткою на змагання та атрибутом для встановлення особи спортсмена. Детальніше.