Новини

Хмельничан запрошують на презентацію альбому «Живопис голкою Ніни Гончарук»

14 січня о 16.00 у дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за адресою вул. Проскурівська, 67 відбудеться презентація альбому «Живопис голкою Ніни Гончарук». Альбом Ніни Гончарук видано відповідно до Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською».

Видання  представляє багатий та різноплановий творчий доробок Ніни Гончарук.

Під час презентації хмельничан та гостей міста чекає знайомство з виставкою робіт майстрині.

Гончарук Ніна Іванівна народилася 11 січня 1949 р. в с. Видошня  на  Ярмолинеччині.

Освіта вища. Ніна Іванівна є членом Спілки митців народного та сучасного мистецтва м. Хмельницького, «Рукотворів», член спілки Всеукраїнського громадсько-творчого об'єднання «Ексклюзив» (м. Київ), є членом спілки художників України «Золота палітра» (м. Київ).

З 1999 р. почала вишивати картини, поступово вдосконалюючи майстерність, використовуючи авторську техніку, з 2009 р. отримала патент на власну техніку.

У списку майстрині – 260 виставок, із них 79 – персональні.

Тільки у Києві відбулося більше 50 виставок. У доробку майстрині-художниці виконано 232 різножанрові роботи, кожна з яких створена з глибокою любов'ю до України, її неперевершеної природи, видатних постатей. Її роботи знаходяться у приватних колекціях багатьох країн світу. Лауреат міської премії імені Богдана Хмельницького.

Програма підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською» прийнята на сесії Хмельницької міської ради  27.12.2017 для популяризації та поширення української книги. Особливу увагу приділено підтримці місцевих авторів.