Новини

Депутати Хмельницької міської ради Дмитро Палій та Віталій Худецький відзвітували перед виборцями

В приміщенні СКЦ «Плоскирів»,що в мікрорайоні Гречани, про рік роботи прозвітували депутати обрані від 13 та 14 виборчих округів Віталій Худецький та Дмитро Палій.

В ході заходу наголосили на здобутках в розрізі округів та міста в цілому, а саме ремонт вуличної мережі та благоустрій територій, відкриття об’єктів інфраструктури та дозвілля. Основну увагу акцентували на капітальному ремонті вулиць Міцкевича, Болохівської, 1-ї Садибної, відкритті ДНЗ №7 «Козачок», двох спортивних майданчиків зі штучним покриттям поблизу стадіону «Локомотив». Окрім питань що стосуються діяльності та розвитку виборчих округів присутні громадяни піднімали питання стосовно умов оформлення та нарахування субсидій, оплати комунальних платежів та співфінансування проектів з міського бюджету.

В звіті взяли участь директор ХКП «Південно-західні тепломережі» Павло Возборський, представник управління соціального захисту населення Юрій Коновалов, директор УМК «Центральна» Олександр Телішевський, заступник начальника управління ЖКГ Віталій Гурський, голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Гречани Валентина Зубарець.

 

Детальніше зі звітом можна ознайомитись за посиланням.