Новини

Успіхи чоловічої та жіночої волейбольної команди «Новатор»

Хмельницький волейбольний клуб «Новатор» провів свої поєдинки II-го етапу Чемпіонату України серед чоловічих команд суперліги здобув дві перемоги в чвертьфінальній серії з рахунком 2:0 над ВК «Збірна Харківської області-Юридична академія» у Харкові 24.03.2018 р. та в рідних стінах 28.03.2018 р., отримавши путівку до півфіналу. Вже після гри 28 березня головний тренер «Новатора» Роман Ковальчук сказав, що команда була налаштована на перемогу. «Краще думати про півфінальні матчі, чим про завтрашній матч», – заявив Роман Олександрович. Задача перед «Новатором» – набрати якомога більше очок.
Отож, «Новатор» пройшов до півфіналу. Суперник хмельничан – львівський «Барком-Кажани». Цього разу серія триватиме до трьох перемог. Перші матчі гратимуть 4-5 квітня у Львові, 10-11 у Хмельницькому. Якщо буде необхідність у проведенні 5 матчу, то знову в Львові 15 квітня.
Команда, яка першою виграє три поєдинки, гратиме за золоті медалі. Клуб, який програє у півфіналі, побореться за «бронзу».

За результатами I-го етапу Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги ВК «Новатор» гарантував собі місце у «фіналі чотирьох». Команда, яка під час регулярної першості не програла жодного матчу, продовжила свій успіх у Чернігові, де отримала максимальну кількість очок.
«Дівчата виграли всі три поєдинки і тепер мають високі шанси вийти до Суперліги, – каже директор ВК «Новатор» Іван Терещук. – Для цього їм необхідно виграти два з трьох матчів, які вони проведуть у Хмельницькому 30 березня – 1 квітня». «Новатор» після трьох перемог у Чернігові впевнено посідає перше місце. Позаду – Чернігів, а також команди з Івано-Франківська та Полтави. Саме ця четвірка команди проведе останній тур у Хмельницькому 30 березня – 1 квітня, після чого відбудеться і нагородження призерів.

30 березня 2018 року

1600 "Педуніверситет - ШВСМ" - ВК "Полтавчанка"

1800 ВК "Новатор" - " ПНУ- Івано-Франківськ"

31 березня 2018 року

1200 " ПНУ- Івано-Франківськ" - ВК "Полтавчанка"

1400 "Педуніверситет - ШВСМ" - ВК "Новатор"

1 квітня 2018 року

1000 " ПНУ- Івано-Франківськ" - "Педуніверситет - ШВСМ"

1200 ВК "Полтавчанка"- ВК "Новатор"