Міське комунальне аварійно-технічне підприємство ЖКГ

Міське комунальне аварійно-технічне підприємство ЖКГ
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок8:00 - 17:1512:00 - 13:00
Вівторок8:00 - 17:1512:00 - 13:00
Середа8:00 - 17:1512:00 - 13:00
Четвер8:00 - 17:1512:00 - 13:00
П'ятниця8:00 - 16:0012:00 - 13:00
Суботавихідний
Неділявихідний
Контактні дані
29009, пров. Козацький, 1а
(+38) 067-383-25-95
Основні напрямки діяльності

Опис

Предметом діяльності підприємства є:

 1. Виконання робіт по усуненню аварій і пошкоджень каналізаційних, водопостачальних і електричних мереж, центрального опалення та гарячого водопостачання в житлових будинках дільницею аварійної служби МК АТП ЖКГ
 2. Послуги з обслуговування димових і вентиляційних каналів дільницею по перевірці і обслуговуванню димових і вентиляційних каналів МК АТП ЖКГ

Послуги

Тарифи на послуги МК АТП ЖКГ врегульовано рішенням Хмельницької міської ради №880 від 27.08.2019р. “Про встановлення тарифів на послуги ”,  та №90 від 09.02.2017р.”Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд”

Фактори ризику

Фінансова стабільність МК АТП ЖКГ безпосередньо залежить від дисципліни розрахунків найбільших своїх споживачів послуг, а саме управляючих муніципальних компаній (УМК). Невчасно сплочені послуги з перевірки та очистки димових та вентиляційних каналів миттєво призводять до виникнення на підприємстві заборгованості з оплати праці та податків. Для зменшення фінансової залежності підприємства від УМК Міське комунальне аварійно-технічне підприємство розширює спектр послуг та залучає інші суб’єкти господарювання, розширює клієнтську базу потенційних замовників серед ОСББ.

Керівник
В.о директора Штокалюк Олександр Петрович
Телефон керівника: 
(0382)-76-29-97

Біографічна довідка керівника

 

  Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

  Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

  Згідно розпорядження міського голови від 29.03.2019 року №83-р та контракту встановлено посадовий оклад керівнику підприємства в розмірі 13 000,00 грн. та щоквартальну премію в розмірі 150% при умові виконання затверджених показників преміювання:

  - виконання фінансового плану у частині:

  - фінансового результату - 20%;

  - недопущення зменшення суми доходу без урахування бюджетних коштів, в тому числі і додаткових робіт/послуг у порівнянні з відповідним періодом минулого року (за умови отримання позитивного фінансового результату від виконання цих робіт/послуг) – 30%;

  - зменшення дебіторської заборгованості за товари, роботи, послуги у порівняні із заборгованістю на початок звітного кварталу -10%;

  - зменшення кредиторської заборгованості за товари, роботи, послуги у порівняні із заборгованістю на початок звітного кварталу - 10%;

  - своечасне виконання робіт по ліквідації аварійних ситуацій -50%;

  - виконання плану використання паливно-енергетичних ресурсів (у натуральному вимірі)-10%;

  - відсутність заборгованості зі сплати податків, обов’язкових платежів та зборів до бюджетів усіх рівнів -10%;

  - відсутність заборгованості із виплати заробітної плати -10%.

   

  Річний звіт керівника

  2020

  Річний звіт керівника за 2020р.

   

          Виробнича  діяльність.

  Структурні підрозділи підприємства  -  аварійно-технічна служба,  дільниця з обслуговування  димових і вентиляційних каналів на протязі звітного періоду якісно  та  в  повному  обсязі  виконувати  свої  функційні обов'язки:

         *  здійснено  4178  аварійних  виїздів  по заявках,  що надійшли на ADS (аварійно- диспетчерську  службу підприємства), аварійні ситуації  ліквідовано.

         *  здійснено перевірку димових каналів  19830.

         *  здійснено перевірку вентиляційних каналів  93433.

         *  ліквідовано забоїв димових і вентиляційних каналів  520.

         *  виконано заявок від населення на обслуговування ДВК  1082.

   

         Матеріально технічна база.

  - З  02  січня  2020р.  введено в  експлуатацію  котельну  з  твердопаливним  котлом  та  відповідальним   обладнанням  для  обігріву  адміністративних, службових та побутових приміщень підприємства, що дозволило повністю відмовитись  від споживання газу як  палива та значно зекономити фінансовий ресурс підприємства на протязі поточного та  послідуючих опалювальних періодів.

         Обладнання   котельні  закуплено  за   кошти   підприємства,  його  монтаж   та  проектування  також  здійснено  спеціалістами  підприємства  без залучення підрядних  організацій.

   

  - В серпні  2020р.  виконано  поточний  ремонт  побутових  та  службових  приміщень  підприємства,  чим покращено побутові умови працівників.

   

  - Виробничий  персонал підприємства повністю забезпечено спецінструментом ,  спецодягом,  іншими  засобами  захисту,  готовий  до виконання своїх  функцій- них  обов’язків .

   

  - Створено  внутрішній матеріальний резерв:

  сантехнічні, електроматеріали,  паливно – мастильні матеріали.

   

  - Диспетчерські служби підприємства працюють в режимі  електронної  системи ADS, що  дозволяє оперативно реагувати на звернення та здійснювати контроль.

   

  - Постійно  здійснюється  контроль  за  станом   автомобільної,  спецтехніки   для забезпечення  роботоздатності служб підприємства.

   

         Фінансово – господарська діяльність.

  - По підсумках за звітний період підприємство спрацювало з  позитивним фінансовим  результатом.

   

  - Кредитні кошти, будь-які  інші позики не залучались.

   

  - Заробітна плата працівникам підприємства виплачується вчасно і в повному  обсязі,   її  рівень  відповідає  вимогам  галузевої угоди.

   

  - Штат   виробничого   персоналу,  АУП    укомплектовано  в   повному   обсязі,  на підприємстві відсутні вакантні посади.

   

  - Проведено оптимізацію  кадрів підприємства, з 01 вересня 2020 р. скорочено  посаду   сторожа  в   кількості  3  одиниці,  натомість   раніше   введеної   в  експлуатацію  системи  відеоспостереження.

   

  - Для  збільшення  дохідної   частини, підприємство  активно працює з  іншими суб’єктами   господарювання,   крім   основних   клієнтів – управляючих  муніципальних   компаній     м.  Хмельницького,  планує  значно  розширити  надання  послуг  різним  суб’єктам  господарювання.

  2019

  Річний звіт керівника за 2019 р.

   

                 Виробнича діяльність.

           Підприємство  є   комунальним унітарним, комерційним, основними напрямками діяльності якого є:

  *  ліквідація аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових мережах житлових будинків      систем центрального опалення, холодного та гарячого водопостачання, каналізації,         електропостачання (які знаходяться в зоні обслуговування замовників послуги). За звітний період здійснено  5042  аварійних виїздів по заявах, що надійшли на ADS (аварійно – диспетчерську службу підприємства, виконано вчасно, якісно та в повному обсязі).

  *  обслуговування,   поточний ремонт димових та вентиляційних каналів житлових  будинків, які знаходяться в управлінні УМК м. Хмельницького та інших суб’єктів господарювання.  За звітний період дільницею з обслуговування та ремонту ДВК виконано слідуюче:

             *  виконано заявок на прочищення димових та вентиляційних каналів – 170;

             *  виконано заявок від населення – 1154;

             *  здійснено перевірку димових каналів – 28453;

             *  перевірено вентиляційних каналів – 132386;

             *  ліквідовано забоїв димовий та вентиляційних каналів – 534;

             *  складено схем та розгорток розташування димових і вентиляційних каналів – 25;

       та  інше.

  На обслуговування прийнято 128 житлових будинків від ТОВ "ЖЕО", в яких здійснюється обслуговування,  ремонт димових та вентиляційних каналів підприємством (раніше дані роботи проводило підприємство ТОВ "ЖЕО").

            Клієнтами підприємства є управляючі муніципальні компанії м. Хмельницького та інші суб’єкти господарювання на договірній основі, загалом підприємство здійснює обслуговування 1153 житлових будинків, це більше трьох млн. м 2 загальної площі житлового фонду м. Хмельницького.

  Матеріально – технічна база. 

  - введено в експлуатацію придбаний в 2018 році вантажо–пасажирський автомобіль, що   дозволило більш  якісно та оперативно виконувати аварійно – технічною службою підприємства  свої функційні обов’язки.

  - проведено ремонт автомобільної техніки, яка знаходиться в користуванні служб підприємства, постійно приділяється увага технічному стану автомобілів та іншої техніки (генераторів, водовідвідних помп та ін.) для забезпечення постійної робото-здатності.

  -  на базі диспетчерської служби підприємства створено електронну систему ADS,  запроваджено електронну реєстрацію та оперативний контроль звернень громадян та замовників послуг.

  -  проведено заміну фізично та морально застарілої комп’ютерної та оргтехніки.

  -  реконструйовано існуючу систему опалення адміністративних та службових приміщень підприємства, що дозволило значно зменшити споживання газу на дані потреби в минулому і поточному опалювальному періоді.

  -  за кошти підприємства закуплено сучасне котельне обладнання (твердопаливний котел, теплогенератор та  інше супутне обладнання) під час експлуатації та використання якого підприємство планує відмовитись від споживання газу як основного виду палива.

  -  роботи по монтажу та введенні в експлуатацію даного обладнання підприємство планує виконати в грудні 2019 року.

  - створено внутрішній матеріальний резерв:

             - резерв сантехнічних та електроматеріалів.

             - резерв паливно – мастильних матеріалів ПММ бензин А-92 в кількості – 500 л. ДП в кількості – 500 л.

  -  закуплено спеціалізовані інструменти та обладнання для потреб аварійно – технічної служби  та дільниці вентиляції.

  -  виробничий персонал повністю забезпечено спецодягом, спецвзуттям, спеціалізованим інструментом та іншими засобами захисту,  необхідними  для  роботи матеріалами.

  -  штат виробничого персоналу, АУП  укомплектовано в  повному обсязі, на підприємстві відсутні вакантні посади.

              Фінансово – господарська діяльність.

  1. Фінансування  структурних  підрозділів  та  підприємства  в  цілому  здійснюється виключно за рахунок господарської діяльності підприємства, тобто надання послуг з аварійно–технічного обслуговування житлового фонду та обслуговування, поточного ремонту димових та вентиляційних каналів:

  -  підприємство є прибутковим, по підсумках за 3-й квартал 2019 року чистий прибуток склав  1115,3  тис. грн.,  одночасно  заборгованість  УМК   м.  Хмельницького, як замовників  послуг, склала  2234,8  тис. грн. що  негативно  впливає  на фінансовий стан  підприємства.

  -  за звітний період кредитні кошти, будь-які  позики не залучались.

  -  заробітна плата працівникам підприємства виплачується вчасно і в повному обсязі, її

      рівень доведено до вимог галузевої угоди.

  -  підприємство проводить активну роботу в плані рекламування послуг, а саме:

          * розміщено зовнішню рекламу на транспорті;

          * розміщено рекламні щити;

          * рекламу розміщено в соціальних мережах та ЗМІ.

  -  за звітний період отримано 210 тис. грн. від надання послуг стороннім особам та іншим   суб’єктам  господарювання на договірній основі, укладено 230 договорів.

  -  основні,  податкові  та інші  платежі  сплачуються  регулярно та  в повному  обсязі, кредиторська  заборгованість  по  податкових  платежах,  за  спожиті  енергоресурси відсутня.

  -  підприємство активно працює над зменшенням споживання енергоресурсів, ПММ, за звітний період досягнуто їх економії в порівнянні з минулим періодом на 5 %.

   

  2018

  Підприємство обслуговує 1132 житлових будинків та понад три мільйони м² загальної площі житлового фонду м. Хмельницького. Основні клієнти підприємства – управляючі муніципальні компанії м. Хмельницького (УМК) та інші суб’єкти господарювання на договірній основі.

  На протязі звітного періоду структурними підрозділами підприємства виконані слідуючи види робіт:

  • на аварійнотехнічну службу підприємства надійшло 5357 заяв, по яких здійснено виїзди та ліквідовано аварійні ситуації на внутрішньобудинкових мережах житлових будинків систем каналізації, холодного, гарячого водопостачання, центрального опалення, електропостачання. Аварійні ситуації ліквідовано вчасно та в повному обсязі.
  • дільницею по обслуговуванню димових та вентиляційних каналів були виконані слідуючі роботи:
  • виконано заявок від населення – 914;
  • виконано заявок на прочищення димових та вентиляційних каналів -199;
  • здійснено перевірку димових каналів – 26856;
  • перевірено вентиляційних каналів – 114477;
  • ліквідовано забоїв в димових та вентиляційних каналів – 467;
  • складено схеми розгорток розташування димових та вентиляційних каналів – 40.

  Суттєво покращено стан матеріально-технічної бази підприємства:

  • закуплено автомобіль /вантажопасажирський фургон/ для потреб аварійної служби за кошти місцевого бюджету, що дозволить більш якісно та оперативно виконувати свої функційні обов’язки;
  • проведено ремонт існуючої автомобільної техніки:

  - виконано капітальний ремонт двигуна автомобіля ГАЗ 2705/Газель/,

  - виконано капітальний ремонт двигуна автомобіля ЗАЗ 110307,

  - в плані підготовки підприємства до осінньо-зимового періоду, відремонтовано та підготовлено всю наявну техніку, створено матеріальний резерв ПММ/бензин А-92/ в кількості 600л./, та резерв сантехнічних та електроматеріалів;

  • закуплено нову оргтехніку для потреб підприємства;
  • територію підприємства обладнано сучасною системою відеоспостереження за кошти підприємства;
  • виробничий персонал повністю забезпечено спецінструментом /електричним та ручним механічним/ спецодягом, спецвзуттям, теплими куртками та іншими засобами захисту та необхідними для роботи матеріалами;
  • штат виробничого персоналу, АУП укомплектовано в повному обсязі, на підприємстві відсутні вакантні посади.
  2017

  Підприємство обслуговує 1127 житлових будинків та понад три мільйони м2 загальної площі житлового фонду м. Хмельницького. Основні клієнти підприємства – управляючі муніципальні компанії м. Хмельницького (УМК) та інші суб’єкти господарювання на договірній основі.

  На протязі звітного періоду структурними підрозділами підприємства виконані слідуючи види робіт:

  на аварійно-технічну службу підприємства надійшло 5355 заяв, по яких здійснено виїзди та ліквідовано аварійні ситуації на внутрішньобудинкових мережах житлових будинків систем каналізації, холодного, гарячого водопостачання, центрального опалення, електропостачання. Аварійні ситуації ліквідовано вчасно та в повному обсязі.

  дільницею по обслуговуванню димових та вентиляційних каналів були виконані слідуючі роботи:

  виконано заявок від населення – 719;

  виконано заявок на прочищення димових та вентиляційних каналів -252;

  здійснено перевірку димових каналів – 27791;

  перевірено вентиляційних каналів – 111395;

  ліквідовано забоїв в димових та вентиляційних каналів – 302;

  складено схеми розгорток розташування димових та вентиляційних каналів – 26.

  Проведено атестацію робочих місць робітничих професій.

  Проведено якісний відбір виробничого персоналу, зокрема оновлені бригади слюсарів-сантехніків, електриків, дільниці вентиляції.

  Виробничий персонал повністю забезпечено спецодягом, спецвзуттям, теплими куртками та іншими засобами захисту, інструментом та необхідними для роботи матеріалами.

  Створено матеріальний резерв паливо-мастильних матеріалів, зокрема бензину А-92 в кількості 600 літрів (середньомісячне використання), сантехнічних та електроматеріалів для безперебійної, вчасної та якісної ліквідації аварійних ситуацій інженерних мереж житлових будинків.

  На протязі звітного періоду було придбано комп’ютерну техніку в кількості двох одиниць за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 21638,00грн..

   Документація

   Рішення Хмельницької міської ради щодо підприємства

   Фінансова звітність суб’єктів господарювання на Єдиному державному порталі відкритих данних (розпорядник Хмельницька міська рада).

   Інформація про закупівлі на порталі Єдиної системи електронних публічних закупівель ПроЗорро (ProZorro).

   Дільниця аварійної служби:

   Графік роботи:

   • понеділок - з 17:00 до 8:00
   • вівторок - з 17:00 до 8:00
   • середа - з 17:00 до 8:00
   • четвер - з 17:00 до 8:00
   • п'ятниця - з 16:00 до 8:00
   • вихідні, святкові дні - з 8:00 до 8:00

   т. 15-85, моб. +38(067)-383-25-95

   Дільниця по обслуговуванню димових і вентиляційних каналів:

   Графік роботи:

   • понеділок - четвер - з 08:00 до 17:15, обід 12:00 - 13:00
   • п'ятниця - з 08:00 до 16:00, обід 12:00 - 13:00

   т.: (0382)-76-30-86, (0382)-76-30-62

   Реквізити: 
   НазваРеквізит
   Код ЄДРПОУ14154787
   Розрахунковий рахунокUA 12 315405 00000 26001272749001
   МФО315405;815013
   ІПН141547822257
   Свідоцтво ПДВ1010316156