Хмельницький міський монотеатр «КУТ»

Хмельницький міський монотеатр «КУТ»
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок9:00 - 18:0013:00 - 14:00
Вівторок9:00 - 18:0013:00 - 14:00
Середа9:00 - 18:0013:00 - 14:00
Четвер9:00 - 18:0013:00 - 14:00
П'ятниця9:00 - 18:0013:00 - 14:00
Субота
Неділя
Тарифи
Контактні дані
29013, вул. Проскурівського підпілля, 34
(0382) 65-40-76
Основні напрямки діяльності

Опис

Хмельницький міський моно-театр «Кут» є комунальним унітарним підприємством, створеним відповідно до рішення Хмельницької міської Ради народних депутатів від 08.12.1992 року № 1058 на базі відокремленої частини комунальної власності територіальної громади м. Хмельницького..

            Хмельницький міський моно-театр «Кут» є юридичною особою, підзвітний та підпорядкований управлінню культури і туризму Хмельницької міської ради.

Мета діяльності:

- Створення умов для спілкування громадян, організація їхнього дозвілля  та створення високохудожніх моно вистав, програм, які сприяють відродженню  Українського камерного театрального мистецтва;

- Проведення творчих зустрічей, тематичних вечорів, благодійних акцій, ювілеїв, зустрічей з акторами, поетами, художниками та іншими творчими працівниками, як з України,  так і з джерел інших держав;

- Організація фестивалів, конкурсів, творчих зустрічей, відео та кіно програм та інших форм творчого спілкування, надання для цього приміщення театру, заключаючи угоди з особами та організаціями для їх проведення;

-           Здійснення торгово-комерційної діяльності, роздрібна та оптова торгівля промисловими та продовольчими товарами, відкриття цехів, магазинів, організацій громадського харчування;

-           Залучення для створення вистав та програм режисерів, сценаристів, художників на договірних умовах.

Предмет діяльності:

- Заключати угоди з фірмами, організаціями, приватними особами, товариствами тощо, окремими громадянами іноземних держав, які шукають творчих та ділових контактів для співпраці у сфері культури;

- Залучати на основі угоди по домовленості художників, музикантів, поетів, режисерів, сценаристів та інших творчих спеціалістів для творчих експериментів у сфері культури;

- Укладати договори на придбання обладнання, запчастин, будівельних матеріалів, угоди по ремонту приміщення.

 

Послуги

Створення умов для спілкування громадян, організація їхнього дозвілля  та створення високохудожніх моно вистав, програм, які сприяють відродженню  Українського камерного театрального мистецтва;

- Проведення творчих зустрічей, тематичних вечорів, благодійних акцій, ювілеїв, зустрічей з акторами, поетами, художниками та іншими творчими працівниками, як з України,  так і з джерел інших держав;

- Організація фестивалів, конкурсів, творчих зустрічей, відео та кіно програм та інших форм творчого спілкування, надання для цього приміщення театру, заключаючи угоди з особами та організаціями для їх проведення;

-           Здійснення торгово-комерційної діяльності, роздрібна та оптова торгівля промисловими та продовольчими товарами, відкриття цехів, магазинів, організацій громадського харчування;

-           Залучення для створення вистав та програм режисерів, сценаристів, художників на договірних умовах.

Фактори ризику

 • Зменшення попиту послуг .
 • Зміни законодавства щодо предмету діяльності.
 • Постійне зростання матеріальних витрат.

 

Керівник
Смотритель Володимир Петрович

Біографічна довідка керівника

Смотритель Володимир Петрович закінчив Київський театральний інститут ім. Карпенка-Карого, факультет драми і кіно. Розпочав свою трудову та творчу діяльність в 1978 році актором Київського театру юного глядача. До 1986 року працював як ведучий актор театру, створюючи незабутні образи головних героїв, за що неодноразово нагороджувався почесними грамотами та дипломами.

        В 1986 році запрошений в Чернівецьку обласну філармонію на посаду художнього керівника ЕДА (експериментального драматичного ансамблю), де проявляє себе як режисер музично-драматичних вистав, які з великим успіхом гастролювали як в Україні, так і за її межами.

        В 1989 році, як людину обдаровану і творчо різносторонню (школа по класу гітари, хореографічне училище, вокал, володіння словом, тощо) запрошують до Хмельницької обласної філармонії майстром художнього слова, з метою створення театру одного актора.

 В цьому ж році виходить в світ моно-вистава «А ще я хотів сказати…», яка представляє Україну на першому Міжнародному фестивалі театрів одного актора в Пермі. В цьому ж році Володимир отримує приз глядацьких симпатій на першій «Червоній Руті-89», як бард.

       Після перемоги на Всеукраїнському фестивалі авторської пісні «Оберіг-92» місцева влада на сесії народних депутатів втілює ідею Володимира в життя, створює  Хмельницький міський моно-театр «КУТ» (стаціонарний театр одного актора на 74 місця), призначивши його директором, художнім керівником і  єдиним актором.

       В 1993 році, моновиставою «Прокляті роки», за творами репресованих поетів, монотеатр «КУТ» відкриває свій перший театральний сезон. Вистава мала шалений успіх у глядачів,  і театр «КУТ» на довгі роки стає улюбленим мистецьким закладом для Хмельничан та гостей міста.

На сьогоднішній день в афіші Хмельницького міського монотеатру «КУТ» є 13  моновистав, які щороку протягом театрального сезону проходять на базі театру. Це найбільший діючий репертуар серед стаціонарних  театрів одного актора в Європі.

       В 1994 році в світ виходить друга вистава за п`єсою  Б.Грищука «Поет і Кат», яка стає лауреатом Міжнародного фестивалю моновистав «Відлуння». В цьому ж році  Володимир створює унікальний Всеукраїнський фестиваль мономистецтв «Розкуття», який 19 театральних сезонів збирав навколо себе  акторів, поетів, музикантів, бардів, майстрів оригінального жанру, які щороку дарували глядачам своє неповторне сольне мономистецтво. Серед учасників «Розкуття» в різні роки ми бачимо таких видатних майстрів сцени, як Богдан Ступка, Ада Роговцева, Валерія Заклунна, Микола Олялін, Іван Гаврилюк, Лариса Кадрова, Остап Ступка, Володимир Соляник, Кирило Стеценко, Богдан Бенюк та інші

       В 1995 році третій театральний сезон театр відкриває сатиричною монозабавою «Сало в шоколаді», яка на Всеукраїнському конкурсі гумору і сатири на кубок Аркадія Райкіна «Море сміху – 95»  розділяє перше місце з Андрієм Данилком (Вєркою Сердючкою), а в 1998 році на першому Всеукраїнському конкурсі на кубок Андрія Сови актор отримує найвищу нагороду Гран-Прі.

       В 1996 році четвертий театральний сезон Смотритель В.П відкриває постановкою  власної п`єси для дітей «Я- клоун!», яка на Міжнародному театральному фестивалі в Трабзоні (Туреччина) отримала «Дзеркальний приз». Два роки поспіль театр перебуває в постійних гастролях, пов’язаних з запрошеннями на фестивалі та конкурси.

В 1998 році п’ятий театральний сезон був відкритий моновиставою «Магія душі» за книгою Лева Силенка, яка в 2000 році стає лауреатом Міжнародного театрального фестивалю «Різдвяна містерія» м.Луцьк.

       З 2000 року по 2014 рік, театром було створено ряд моновистав, які на Міжнародних фестивалях і конкурсах отримували титул «Майстер сцени» та  володаря Гран-Прі.: «Акомпаніатор» Марселя Мітуа, «Словоспів» Йосипа Осецького, «Гоголь з Google», «Ін’єкція щастя» Євгена Курмана, «Мазепа» Ярослава Мельничука, «Лоліта» Володимира Набокова, «Не промовчи Шевченка у собі..!» Володимира Смотрителя.

      З 2008 по 2014 рік Смотритель В.П. є директором Міжнародного фестивалю моновистав «Відлуння», єдиного театрального фестивалю, який входить в план фестивалей ЮНЕСКО від України. Його організаторські  здібності були високо відзначені генеральним секретарем  МІТ ЮНЕСКО С. Б’янконе.

Одночасно з цим, Володимир Смотритель виступає засновником і організатором таких мистецьких проектів як: «Молода еліта міста», «Мистецький міст», «Нічний Кут», «Свято для душі» та інші.

Польща, Швейцарія, Німеччина, Македонія, Косово, Росія, Туреччина – ось далеко не повний перелік країн, глядачі яких змогли побачити і високо оцінити творчість актора, який  на високому рівні пропагує в світі українське драматичне мономистецтво. 

Недарма, за значний вклад в розвиток театрального мистецтва Володимир Смотритель у 2006 році був удостоєний звання «Заслужений артист України», орденом Богдана Хмельницького та «Людини року-2000» .

2014 рік для Володимира Смотрителя є особливим: Гран-прі в м. Києві на Міжнародному фестивалі моно-вистав «Відлуння» за виставу «Прокляті роки» за творами реприсованих  поетів та першу премію за виставу «Не промовчи Шевченка у собі…» в м. Миколаєві на Міжнародному фестивалі «Людина Граюча»).

В 2015 році  свій 23 театральний сезон моно - театр «Кут» відкрив моно-мюзиклом для дітей «Солодка пастка». П’єса, режиссура, сценографія, музика, вірші Володимира Смотрителя.

В 2016 році за високі досягнення в драматичному мономистецтві, Володимир Смотритель отримує звання «Народнй артист України».

2008 - 2017 рр.  Володимир Смотритель є директором Міжнародного фестивалю моно-вистав «Відлуння», це єдиний театральний фестиваль, який від України входить в ЮНЕСКО і на якому за цей час побували учасники з 21 країни світу. ( Положення фестивалю - на сайті в розділі «фестивалі»).

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Згідно розпорядження міського голови м. Хмельницького від 03.12.2019року №299-р директору Хмельницького моно-театру «Кут» встановлено посадовий оклад в розмірі 8 000,00 грн. та поквартальну премію в розмірі 150% від посадового окладу відповідно до виконаних показників преміювання.

Річний звіт керівника

2020

Звіт керівника  за 2020р. Моно-театр «КУТ»

         Монотеатр «КУТ» (керівник В. Смотритель) знаходиться на частковій бюджетній дотації. В 2020 році отримав – 794.5 тис. грн. бюджетних коштів (2019р.-726.6тис.грн.). Заклад є єдиним в Україні стаціонарним театром одного актора, що працює за всіма законами театрально-видовищних дійств з використанням декорацій, костюмів , бутафорії, світлових та звукових партитур. Метою театру є відродження українського камерного драматичного моно-мистецтва. В театральному сезоні 2020 р. всього відбулось 55 моно-вистави, що є часткове виконання (карантин в країні) річного плану (66 моновистав), з них 40 моно-вистав мистецький проект «Молода еліта міста», 11 моно-вистав по реалізованих квитках, 4 благодійних моно-вистав. За 2020 рік переглянуто вищезазначені моно-вистави  1955 глядачів ( 1643 глядача «Молода еліта міста, 312 глядача по реалізованих квитках)                        

 В 2019 р. зіграно – 91 моно-вистав: 40- Молода еліта міста, 30 по реалізованих квитках, 9 моно-вистав Міжнародний фестиваль «Відлуння», 12- благодійних ( 3200 глядача «Молода еліта міста» 1964 глядача по реалізованих квитках),

   

                                              РЕПЕРТУАР:

 1. “ Прокляті роки ” -  п’єса, постановка і виконання В. Смотрителя. Моно-драма.

                               За творами репресованих поетів. Тривалість – 1 год.                                                                          

 1. “ Сало в шоколаді ”– п’єса, постановка і виконання В .Смотрителя

                                      Сатирична моно-шоу.  Тривалість – 1 год.10 хв.

3.   “ Поет і кат ” -      п’єса Б. Грищука (ХV ст., Неаполь. Драма ) .

                                      Постановка і виконання В. Смотрителя .Тривалість – 1 год.15 хв.

4.  “ Я - клоун! ”-       п’єса, постановка і виконання В. Смотрителя.

                                      Вистава-гра для дітей. Тривалість  - 45 хв.

5.“ Магія душі ” –     п’єса, постановка і виконання В. Смотрителя. Мономістерія.

                                      За книгою Л. Силенка “ Мага Віра ” Тривалість  - 1 год.10 хв

6. “ Ін’єкція щастя ”  -  п’єса і постановка Є. Курмана. Наркодрама.

                                          Історія людини без імені. Тривалість  -1 год.10 хв

7.  “Акомпаніатор”  -   п’єса  М. Мітуа. Постановка О .Голотюка. Трагіфарс.

                                         Доля французької зірки (шансоньє). Тривалість 55 хв.

8.   “ Словоспів ” -        п’єса, постановка  і виконання В.Смотрителя.

                                        Співана поезія на вірші  Й.Осецького, Тривалість – 1год. 20хв.

9.“ Гоголь : реінкарнація  ”-  п’єса і постановка  Є.Курмана.  Містика

                                                     За посмертними записками М.Гоголя.  Тривалість – 1 год.                                                     

10.   “ Мазепа ” -           п’єса Б. та  Я. Мельничуків.Драма. Постановка Я.Мельничука

                                                    Життя спресоване у день.Тривалість – 1год.

11.  “ Щоденник збочинця” –  п’єса Я. Мельничука за романом В. Набокова ”Лоліта’’

                                                      Режисер М. Гринишин. Тривалість – 1год.10хв.

12 ‘’ Дурман кульки’’ –           казка – мюзикл В. Смотрителя .  Постановка В. Смотритель.

                                                      Для учнів 3-5 класів. Тривалість – 45 хв.

13. ‘’Не промовачи Шевченка у собі…’’ –п’єса і постановка В. Смотрителя.

                                                                          Сповідь барда. Тривалість – 1год.10хв.

14. “Смотритель ночі’’ - авторська пісенна програма нічних пригод,

                                           В супроводі музичного гурту.  Тривалість – 1 год. 45 хв.

15. ‘’Птах душі’’ – п’єса, постановка і виконання  В. Смотрителя.

                               Життя і творчість В.Стуса (кіно-театральна інсталяція)    Тривалість – 50хв

16 ‘’Кутівські історії’’ – п’єса, постановка і виконання  В. Смотрителя.

                             Автобіографічне ессе Кута. Театральна бувальщина. Тривалість- 1год.10 хв.

17   ‘’Відьлюдько’’ – п’єса В. Смотрителя за повістю Івана Франка «Сойчине крило». Ессе.

                                 Тривалість – 55хв.                             

                              

 

Директор                                                                                                            В.Смотритель

2019

Звіт 2019р. Моно-театр «КУТ»

Монотеатр «КУТ» (керівник В. Смотритель) знаходиться на частковій бюджетній дотації. В 2019 році отримав – 726,6 тис. грн. бюджетних коштів (2018р.-623,0тис.грн.). Заклад є єдиним в Україні стаціонарним театром одного актора, що працює за всіма законами театрально-видовищних дійств з використанням декорацій, костюмів , бутафорії, світлових та звукових партитур. Метою театру є відродження українського камерного драматичного моно-мистецтва. В театральному сезоні 2019 р. всього відбулось 82 моно-вистави, що є превиконанням річного плану (66 моновистав), з низ 40 моно-вистав мистецький проект «Молода еліта міста», 30 моно-вистав по реалізованих квитках, 12 благодійних моно-вистав. За 2019 рік переглянуто вищезазначені моно-вистави  5164 глядача ( 3200 глядача «Молода еліта міста, 1964 глядача по реалізованих квитках)                        

 В 2018 р. зіграно - 70моно-вистав: 40- Молода еліта міста, 26 по реалізованих квитках,

 4- благодійних ( 3200 глядача «Молода еліта міста» 1154 глядача по реалізованих квитках),

   

                                              РЕПЕРТУАР:

 1. “ Прокляті роки ” -  п’єса, постановка і виконання В. Смотрителя. Моно-драма.

                               За творами репресованих поетів. Тривалість – 1 год.                                                                          

 1. “ Сало в шоколаді ”– п’єса, постановка і виконання В .Смотрителя

                                      Сатирична моно-шоу.  Тривалість – 1 год.10 хв.

3.   “ Поет і кат ” -      п’єса Б. Грищука (ХV ст., Неаполь. Драма ) .

                                      Постановка і виконання В. Смотрителя .Тривалість – 1 год.15 хв.

4.  “ Я - клоун! ”-       п’єса, постановка і виконання В. Смотрителя.

                                      Вистава-гра для дітей. Тривалість  - 45 хв.

5.“ Магія душі ” –     п’єса, постановка і виконання В. Смотрителя. Мономістерія.

                                      За книгою Л. Силенка “ Мага Віра ” Тривалість  - 1 год.10 хв

6. “ Ін’єкція щастя ”  -  п’єса і постановка Є. Курмана. Наркодрама.

                                          Історія людини без імені. Тривалість  -1 год.10 хв

7.  “Акомпаніатор”  -   п’єса  М. Мітуа. Постановка О .Голотюка. Трагіфарс.

                                         Доля французької зірки (шансоньє). Тривалість 55 хв.

8.   “ Словоспів ” -        п’єса, постановка  і виконання В.Смотрителя.

                                        Співана поезія на вірші  Й.Осецького, Тривалість – 1год. 20хв.

9.“ Гоголь : реінкарнація  ”-  п’єса і постановка  Є.Курмана.  Містика

                                                     За посмертними записками М.Гоголя.  Тривалість – 1 год.                                                    

10.   “ Мазепа ” -           п’єса Б. та  Я. Мельничуків.Драма. Постановка Я.Мельничука

                                                    Життя спресоване у день.Тривалість – 1год.

11.  “ Щоденник збочинця” –  п’єса Я. Мельничука за романом В. Набокова ”Лоліта’’

                                                      Режисер М. Гринишин. Тривалість – 1год.10хв.

12 ‘’ Дурман кульки’’ –           казка – мюзикл В. Смотрителя .  Постановка В. Смотритель.

                                                      Для учнів 3-5 класів. Тривалість – 45 хв.

13. ‘’Не промовачи Шевченка у собі…’’ –п’єса і постановка В. Смотрителя.

                                                                          Сповідь барда. Тривалість – 1год.10хв.

14. “Смотритель ночі’’ - авторська пісенна програма нічних пригод,

                                           В супроводі музичного гурту.  Тривалість – 1 год. 45 хв.

15. ‘’Птах душі’’ – п’єса, постановка і виконання  В. Смотрителя.

                               Життя і творчість В.Стуса (кіно-театральна інсталяція)    Тривалість – 50хв

16 ‘’Кутівські історії’’ – п’єса, постановка і виконання  В. Смотрителя.

                              Автобіографічне ессе Кута. Театральна бувальщина. Тривалість- 1год.10 хв.

  У червні 2019 року на базі  Хмельницького моно-театру «Кут», за підтримки управління культури і туризму ХМР, відбувся ХХ1 Міжнародний фестиваль моно-вистав «Відлуння», де були показані 9 моно-вистав з країн Європи: Вірменія, Казахстан, Монтенегро, Литва, Ізраіль, Іспанія, Україна, що сприяло ознайомленню з кращими зразками  світового драматичного  моно-мистецтва.

 

Директор                                                                                                            В.Смотритель

2018

                                  Звіт 2018р. Моно-театр «КУТ»

 

Монотеатр «КУТ» (керівник В. Смотритель) знаходиться на частковій бюджетній дотації. В 2018 році отримав - 623.0 тис. грн. бюджетних коштів (2017р.-532.6тис.грн.). Заклад є єдиним в Україні стаціонарним театром одного актора, що працює за всіма законами театрально-видовищних дійств з використанням декорацій, костюмів , бутафорії, світлових та звукових партитур. Метою театру є відродження українського камерного драматичного моно-мистецтва. В театральному сезоні 2018 р. всього відбулось 70 моно-вистав, що є превиконанням річного плану (66 моновистав). В 2017 р.зіграно - 71моно-вистава, в т.ч. 5 моно вистав до 25-річчя моно-театру в академічних театрах м.Київ)

   

                                              РЕПЕРТУАР:

1.    “ Прокляті роки ” -  монодрама за творами репресованих поетів : О.Ольжича, Ю.Клена,                                                      Е.Плужника, В.Стуса, Т.Мельничука, Т.Шевченка .

                                                 Режисер В. Смотритель . Тривалість – 1 год.                                                                          

 1. “ Сало в шоколаді ”– сатирична моно-забава за творами : Є.Дудара, М.Задорного, Я.Таксюра,

                                              О.Володарського, М.Мішина .

                                        Режисер В.Смотритель . Тривалість – 1 год.10 хв.

3.   “ Поет і кат ” -   монодрама за п’єсою Б. Грищука (ХV ст., Неаполь ) .

                                      Режисер В.Смотритель .Тривалість – 1 год.15 хв.

4.  “ Я - клоун! ”-   вистава-гра для дітей, автор п’єси та режисер В.Смотритель

                                    Тривалість  - 50 хв.

 1. “ Гоголь : реінкарнація  ”-  за  п’єсою Є.Курмана

                                                             Режисер Є.Курман .   Тривалість – 1 год.                                                    

6.   “ Магія душі ” - мономістерія за книгою Л.Силенка “ Мага Віра ”

                                      Режисер В.Смотритель. Тривалість  - 1 год.10 хв.

7.   “ Ін’єкція щастя ”  -  наркодрама за п’єсою Є.Курмана

                                                Режисер Є.Курман .Тривалість  -1 год.10 хв.

8.   “ Словоспів ” -  пісенно-поетична мантра за поезією Й.Осецького,

                                      музика та постановка В.Смотрителя . Тривалість – 1год. 20хв.

9.   “Акомпаніатор”  -  трагіфарс за п’єсою М.Мітуа

                                            Режисер О.Голотюк .Тривалість 55 хв.

10.   “ Мазепа ” - історична драма  за п’єсою Б. Мельничука  та  Я. Мельничука .

                                                               Режисер Я. Мельничук .Тривалість – 1год.

11.  “ Лоліта ” – щоденник збочинця за романом В.Набокова

                                                               Режисер М. Гринишин. Тривалість – 1год.10хв.

12 ‘’ Солодка пастка’’ - повчальна історія для дітей. Автор і режисер В.Смотритель.

                                                                Тривалість – 45 хзв.

13. ‘’Не промовачи Шевченка у собі…’’ - сповідь барда. Автор і режисер В.Смотритель.

                                                            Тривалість – 1год.10хв.

14 ‘’Кутівські історії’’ - автобіографічне ессе Кута. Автор і режисер В.Смотритель.

                                                          Тривалість- 1год.

15. ‘’Птах душі’’ – За В. Стусом (кіно-театральна інсталяція).

                              Постановка і виконання В. Смотритель.     Тривалість – 50хв.

 

 Протягом 2018 р. окрім запланованого річних моновистав, театром продовжено проект ”Молода еліта міста” (щомісячний перегляд вистав для кращих учнів 11-х класів). Всього відбулось 40  таких мистецьких заходів. У червні на базі  Хмельницького моно-театру «Кут»  відбувся ХХ Міжнародний фестиваль моно-вистав «Відлуння», де були показані 9 моно-вистав з різних країн Європи, які сприяли ознайомленню широкого загалу з кращими досягненнями в галузі світового театрального моно-мистецтва, розвитку цього жанру в Україні й сприяння більш активній інтеграції українського театру в європейський культурний контекст. З вересня 2018 року започаткованих новий проект для учасників війни та пенсіонерів «Ветеран» і відбулося 4 таких заходи (за підтримки в.о.Свобода).

 

Директор                                                                                                            В.Смотрител

2017

На 2017 рік Хмельницькому  міському моно-театру “Кут” по загальному фонду рішенням сесії міської ради від 29.12.2016р. № 12 «Про бюджет міста Хмельницького на 2017р.» виділено 356,3тис.грн. а в липні 2017року ще додатково виділено 176,3тис.грн.

І загальна сума склала 532,6 тис. грн. з них:

            Поряд з цим  за 12 місяців  2017році отримано власного доходу  театру в сумі 106,1тис.

За 2017 рік підприємство спрацювало з 0,3 тис. грн прибутку.

            Заклад є єдиним в Україні стаціонарним театром одного актора, який працює за всіма законами театрально-видовищних дійств з використанням декорацій, костюмів, бутафорій, світлової та звукової техніки. Метою моно-театру є відродження українського камерного драматичного моно-мистецтва і устійнення принципів вищих  зразків театрального мистецтва, культури і моралі.

            В театральному сезоні 2017 р. театром було заплановано  66 моно-вистав. Зіграли 71 виставу.

            В репертуарі театру є 13  моно-вистав, це найбільший діючий репертуар серед стаціонарних театрів одного актора в Європі. А саме:

1.”Прокляті роки” - монодрама за творами репресованих поетів:О.Ольжича,Т.Мельничука,Т.Шевченка.

2.”Сало в шоколаді” - сатирична моно-забава за творами Є.Дудара, М.Задорнова, М.Мішина та ін.

3.”Поет і кат” - монодрама за п’єсою Б.Грищука.

4.”Гоголь із Google” - за п’єсою  Є.Курмана.

5.”Магія душі” - мономістерія за книгою Л.Силенка “Мага віра”.

6.”Ін'єкція щастя” - наркодрама за п’єсою Є.Курмана.

7.”Слово спів”- пісенно-поетична мантра за поезією Й.Осецького.

8.”Акомпаніатор”-трагіфарс за п’єсою М.Мітуа.

9.”Мазепа” - історична драма за п’єсою Б.Мельничука та Я.Мельничука.

10.”Ло-лі-та”- драма за романом В.Набокова.

11.”Я – клоун!”- вистава-гра для дітей, автор В.Смотритель

12.”Дві України”- автор В.Смотритель.

13.”Не промовчи Шевченка у собі…” сповідь-бард до 200-ліття від дні народження Т.Г.Шевченка, автор В.Смотритель

            Протягом 2017 року окрім основної театральної діяльності театром було проведено ряд мистецьких заходів: “Бардівська пісня,” “Ніч електронної музики,” музична програма братів Капранових, рок-фестиваль “Дядечко Сем”, бард –концерт Ольги Чикіної “Добрий концерт”, презентація книги поетеси Юлії Солнцевої, зустріч поетів літературної  спілки “Поділля,” “ Мистецький міст” тощо.

             У червні, на базі академічного обласного театру ляльок відбувся 19 Міжнародний фестиваль моно-вистав “Відлуння”, де було показано моно-виставу Пітера Мілошевські “Сподіваюсь” за творами Шекспіра, Чехова, Стріндберга, Бюхнера  (Лондон, Великобританія). Це стало ще одним доказом діяльності театру по сприянню ознайомлення Хмельничан з кращими зразками світового театрального моно-мистецтва.

2016

Моно-театр “Кут” знаходиться на частковій бюджетній дотації і цього року рішенням сесії міської ради  «Про  бюджет міста Хмельницького на 2016р.» виділено – 244,7 тис. грн., а саме;

 • заробітна плата та нарахування 205,0тис.грн.
 • Мистецький проект «Молода еліта міста» 39,7тис.грн.

            Поряд з цим  за   2016 рік отримано коштів власного доходу  театру в сумі 72,9тис. грн..

            Моно-театр “Кут”  є єдиним в Україні стаціонарним театром одного актора, який працює за всіма законами театрально-видовищного дійства, з використанням декорацій, костюмів, бутафорії, світлової та звукової техніки. Метою театру є відродження українського камерного драматичного моно-мистецтва і дотримання принципів вищих  зразків театрального мистецтва, культури і моралі.

            В театральному сезоні 2016 р. театром було зіграно   66 запланованих  моно-вистав, з яких

             40 моно-вистав проекту «Молода еліта міста».

            На сьогоднішній день в репертуарі театру є 12  моно-вистав.

1.Прокляті роки” - монодрама за творами репресованих поетів:О.Ольжича,Т.Мельничука,Т.Шевченка.

2.Сало в шоколаді” - сатирична моно-забава за творами Є.Дудара, М.Задорнова, М.Мішина та ін.

3.Поет і кат” - монодрама за п’єсою Б.Грищука.

4.”Гоголь із Google” - за п’єсою  Є.Курмана.

5.”Магія душі” - мономістерія за книгою Л.Силенка “Мага віра”.

6.Ін'єкція щастя” - наркодрама за п’єсою Є.Курмана.

7.Слово спів”- пісенно-поетична мантра за поезією Й.Осецького.

8.Акомпаніатор”-трагіфарс за п’єсою М.Мітуа.

9.Мазепа” - історична драма за п’єсою Б.Мельничука та Я.Мельничука.

10.Ло-лі-та”- драма за романом В.Набокова.

11.Я – клоун!”- вистава-гра для дітей, автор В.Смотритель

12.”Дві України”- автор В.Смотритель.

Це найбільший діючий репертуар серед стаціонарних театрів одного актора в Європі.

            Протягом 2016 року окрім основної театральної діяльності театром було проведено ряд благодійних мистецьких заходів: “Бардівська пісня,” “Ніч електронної музики,” музична програма братів Капранових, рок-фестиваль “Дядечко Сем”, бард концерт Ольги Чикіної “Добрий концерт”, презентація книги поетеси Юлії Солнцевої,  “ Мистецький міст”, подільський поетичний фестиваль «Слово єднає».

                         У червні на базі моно-театру «Кут» відбувся 18 Міжнародний фестиваль моно-вистав “Відлуння”, де своє унікальне драматичне мистецтво демонстрували актори з України, Грузії, США, Швеції та ФРН. Це стало ще одним доказом плідної роботи театру по сприянню ознайомлення хмельничан з кращими зразками світового театрального моно-мистецтва.

Документація
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО14163131
Розрахунковий рахунокUA193808050000000026009416358 АТ Райффайзен Банк Аваль, UA608201720344330001000052463
МФО380805
ІПНне є платником податків
Свідоцтво ПДВне є платником ПДВ