Звіт про базове відстеження результативності рішення сесії Хмельницької міської ради від 04.07.2018 року № 4 “Про затвердження Порядку часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для р

Звіт

про базове відстеження результативності рішення сесії Хмельницької міської ради

від 04.07.2018 року № 4 “Про затвердження Порядку часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”

 

Назва документу: рішення сесії Хмельницької міської ради “Про затвердження Порядку часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”.

Номер документа: .

Дата прийняття: року.

Тип відстеження: базове.

Відстеження здійснено: управлінням економіки міської ради.

Цілі прийняття акта: визначення умов та механізму надання фінансової підтримки суб'єктам підприємництва в рамках Програми сприяння та розвитку підприємництва м. Хмельницького на 2017-2018 роки шляхом часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються кредитно-фінансовими установами на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктів підприємництва.

Строк виконання заходів з відстеження: з 20 по 31 серпня 2018 року.

Тип відстеження: базове.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: результативність регуляторного акту відстежуватиметься на підставі статистичних даних, а також даних, отриманих від кредитно-фінансових установ стосовно реєстрів позичальників, які отримали кредит для реалізації інвестиційних проектів.  

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показник

2017 рік

1.

Кількість суб’єктів підприємництва, які отримали часткове відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами

-

2.

Обсяг надходжень до місцевого бюджету від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) від суб’єктів підприємництва, тис. грн.

1 175 778,5

3.

Обсяг залучених кредитних ресурсів для реалізації інвестиційних проектів

-

Основні показники результативності дії регуляторного акта буде відстежено на підставі статистичних даних, в тому числі одержаних від кредитно-фінансових установ у вигляді реєстрів позичальників, які отримали кредит для реалізації інвестиційних проектів.

Рівень поінформованості суб’єктів підприємництва щодо основних положень регуляторного акта є достатнім. На виконання вимог статті 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та відповідно до роз’яснень щодо застосування регуляторними органами вимог цього Закону стосовно оприлюднення проектів регуляторних актів, наданих Державною регуляторною службою України, повідомлення про оприлюднення, з посиланням на офіційний веб-сайт міської ради на розроблений проект регуляторного акта з аналізом регуляторного впливу до нього, було оприлюднено в газеті “Проскурів”.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторний акт визначив умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам підприємництва в рамках Програми сприяння та розвитку підприємництва м. Хмельницького  на 2017-2018 роки шляхом часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються кредитно-фінансовими установами на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктів підприємництва.

 

 

Начальник управління економіки                                                                                   О. Новодон

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 65-73-80 O_Novodon@khm.gov.ua
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 76-21-12 N_Saharova@khm.gov.ua