УМК "Центральна"

УМК "Центральна"
Контактні дані
вул. Соборна, 56
(0382) 79-57-54, (067) 383-50-65
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок
Вівторокз 8.00 до 17.00 годиниз 12.00 до 14.00
Середа
Четверз 8.00 до 17.00 годиниз 12.00 до 14.00
П'ятниця
Суботавихідний
Неділявихідний
Основні напрямки діяльності

1. Метою створення і діяльності Підприємства є: 
- самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку.
2. Предметом господарської діяльності Підприємства як балансоутримувача, виробника та виконавця послуг є:
- проведення капітального та поточного ремонту житлового фонду , будівель і споруд, що знаходяться на балансі Підприємства;
- технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж і систем та обладнання, що знаходиться на балансі Підприємства;
- прибирання та освітлення місць загального користування будинків, що знаходяться на балансі Підприємства;
- прибирання та благоустрій прибудинкових територій, ремонт і утримання малих архітектурних форм та споруд, які розміщені на прибудинкових територіях і знаходяться на балансі Підприємства;
- ремонт та обслуговування ліфтів, що знаходяться на балансі Підприємства;
- здійснення контролю за дотриманням Правил експлуатації та користуванням приміщеннями житлового фонду у місцях загального користування та дотриманням Правил благоустрою прибудинкових територій;
- здійснення контролю за дотриманням Правил експлуатації та цільового використання нежитлових приміщень, які знаходяться на балансі Підприємства і тимчасово переданих в оренду ;
- надання побутових та інших послуг населенню, приймання платежів від населення за надані житлово-комунальні послуги;
- виконання робіт по утриманню, експлуатації та ремонту житлових та не житлових приміщень інших форм власності на договірних умовах з їх власниками;
- виконання будівельно-монтажних, ремонтних та пуско-наладжувальних робіт;
- торгівельно-посередницька діяльність у сфері оптової, роздрібної та комісійної торгівлі товарами народного споживання, відкриття об’єктів торгівлі.

 

Історія Хмельницької житлово-експлуатаційної контори №1

     Хмельницька житлово-експлуатаційна контора №1 розпочала свою діяльність в 1966 р. На балансі підприємства на той час знаходилися будинки розташовані в центральній частині міста по вулицях Проскурівській, Вайсера, Грушевського, Проскурівського підпілля, Кам’янецькій, Подільській. В основному ці будинки були від 1 до 5-ти поверхів.

    На початку 70-х років центральна частина міста почала розбудовуватися, відбувалося знесення одноповерхових будинків, а на їх місті зводилися висотні, які передавалися на баланс ЖЕК №1. В одному з таких будинків по вул. Кам’янецька 38 в 1974 році розмістилася житлово-експлуатаційна контора №1 .

    З часом розпочалося будівництво висотних будинків в мікрорайоні «Гречани», який межує з центральною частиною міста і в середині 80-х років житлово-експлуатаційна контора №1 розширює межі підпорядкованої їй території. Протягом 80-х років в експлуатацію вводяться панельні будинки по вул. Курчатова, Олімпійська, Вишнева загальною площею більше 300 тис. м2 .

    В зв’язку з збільшенням площ обслуговування житла розширюється матеріально-технічна база підприємства, вводяться додаткові робочі місця. Для зручності обслуговування мешканців, чисельність яких збільшилася в рази, в 1991 році Хмельницька житлово-експлуатаційна контора №1 змінює свою адресу і переїжджає на вул. Соборна 56, де і розташована по сьогоднішній день. Відкривається дільниця по обслуговуванню житла в мікрорайоні Гречани по вул. Проскурівського підпілля 215.  

    В 2000-х роках на баланс Хмельницької житлово-експлуатаційної контори №1 передаються житлові будинки Південно-західної залізниці, заводу «Нива», заводу «Термопластавтомат». ЖЕК №1 починає обслуговувати житловий фонд мікрорайону Гречани майже в повному обсязі.

       Хмельницька житлово-експлуатаційна контора №1 на даний час обслуговує 201 житловий будинок, загальною площею 513,1 тис. м2. Кількість квартир становить  9236, в яких проживає  понад 22 тис. мешканців.

      Обслуговування житлового фонду який знаходиться на балансі ЖЕК №1 здійснює 101 працівник, з них 37 займаються поточним ремонтом житлових будинків, 45 прибиранням прибудинкових територій. 

Керівник
Телішевський Олександр Фрідріхович

Біографічна довідка керівника

Число,місяць, рік народжння

11 травня 1961 року

Місце народження

м. Дунаївці, Хмельницької обл.

Громадянство

Громадянин України

Освіта

Вища, у1983 році закінчив київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю « Промислове та цивільне будівництво».

Володіння мовами

українська, російська

Політична діяльність

безпартійний

Загальний стаж роботи

39 років

Стаж роботи на даному підприємстві

з вересня 2016 року

Службова адреса

вул..Соборна, 56 м. Хмельницький ,   29013

Сімейний стан

Одружений

ТРУДОВА  ДІЯЛЬНІСТЬ

        Місце і рік

прийому      звільнення

Назва організації

Займані посади

06.1978 – 08.1979

Дунаєвецький МКБ

муляр

09.1978 – 09.1983

Київський інженерно-будівельний інститут

студент

10.1983 – 11.1998

Служба в рядах збройних сил

Підполковник запасу

03.2000- 03.2007

Хмельницьке будівельно-монтажне управління УБ ХАЕС

директор

04.2007 – 11.2011

ТОВ «Будкомтел»

директор

11.2013 -12.2014

ТОВ « Комплекс Поділля»

директор

09.2016 -02.2017

Хмельницька ЖЕК №1

Головний інженер

02.2017- по цей час

Хмельницька ЖЕК №1

В.о. начальника

                          ПРОФЕСІЙНА   ХАРАКТЕРИСТИКА

        Основним видом діяльності Хмельницької житлово-експлуатаційної контори № 1 є  надання послуг з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій.

       За час роботи ( з 02.02.2017 р.) в.о. начальника ЖЕК №1 Телішевський Олександр Фрідріхович проявив  високий професіоналізм та компетентність у вирішенні питань ремонту житлового фонду, розгляду звернень мешканців. Олександр Фрідріхович спрямовує роботу колективу на ефективне та якісне виконання  поточних ремонтів житлового фонду, своєчасне усунення аварійних ситуацій.  Разом з колективом працює над удосконаленням технічної бази підприємства, впровадженням заходів по економії використання електроенергії в місцях загального користування житлових будинків. Під керівництвом Олександра Фрідріховича працівниками ЖЕК виконуються роботи по поточному та капітальному ремонту житлового фонду, які дають змогу покращити фінансовий стан підприємства. Керівник підприємства разом з колективом проводить роботу по зменшенню заборгованості  по квартирній платі, здійснює роз’яснювальну роботу  з мешканцями по видам послуг, які надає підприємство і пропонує  взаємовигідні умови погашення заборгованості.

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Згідно розпорядження міського голови від 01.02.2017 року № 24-р, встановлено  посадовий оклад керівнику в розмірі 7000 грн. та щоквартальну премію в розмірі 150% при умові виконання затверджених показників преміювання :

Показники преміювання

Встановлений розмір премії до посадового окладу

%

Виконання виробничої програми:   ремонт під’їздів

50

Виконання фінансового плану в частині:

- доходу без урахування бюджетних коштів;

- фінансового результату

25

Забезпечення сплати населенням за отримані послуги не менше 100%

15

Збільшення доходів від виконання додаткових робіт/послуг у порівнянні з відповідним періодом минулого року (за умови отримання позитивного фінансового результату від виконання цих робіт/послуг)

25

Зменшення дебіторської заборгованості за товари, роботи, послуги у порівнянні із заборгованістю на початок звітного кварталу не менше ніж на 1%

10

Зменшення кредиторської заборгованості за товари, роботи, послуги у порівнянні із заборгованістю на початок звітного кварталу не менше ніж на 1%

10

Виконання плану паливно-енергетичних ресурсів (у натуральному вимірі)

10

Відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів

5

Річний звіт керівника

Документація

Головний інженерЖук Валерій Павлович, тел. 65-02-44

79-54-38, 55-05-33 - мастри

72-08-23 - бухгалтерія

 

ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ

        Для надання своїх послуг населенню підприємство керується такими нормативно-правовими актами:

-Законом України « Про житлово-комунальні послуги»

- Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

-Статутом підприємства;

- Рішеннями виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій було сформовано згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та затвердженого нового Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій розроблено на кожний будинок окремо у відповідності до переліку послуг визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869

Послуга з прибирання сходових кліток надається за згодою мешканців будинку, оскільки витрати з надання цієї послуги  збільшують розмір розрахункового тарифу орієнтовано на 20%-40%.

Інформацію щодо переліку, структури та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій можна отримати за телефоном 79-57-54, 72-08-23, за адресоюм. Хмельницький, вул. Соборна, 56 та розміщено на сайті Хмельницької міської ради - www.khmelnytsky.com.

ПЕРЕЛІК

Послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,які надає ЖЕК

з/п

Найменування послуг Періодичність надання послуг
1 Прибирання прибудинкової території та сміттєкамер(за наявності у будинку) Прибирання : прибудинкової території ___ раз в тиждень, для кожного будинку індивідуально,

сміттєкамер -  з установленим графіком вивезення

2 Прибирання підвалів, технічних поверхів та покрівлі В міру необхідності,але не менше 2-х разів на рік
3 Технічне обслуговування ліфтів Повне технічне обслуговування диспетчеризованих та недиспетчеризованих ліфтів
4 Електроенергія для ліфтів Цілодобово
5 Обслуговування та поточний ремонт  внутрішньобудинко-

вих систем холодного одопостачання, водовідведення та зливної каналізації

Профілактичний огляд – 2 рази на рік при черговому загальному огляді будинку, ремонт – в міру необхідності, усунення аварійних ситуацій.
6 Обслуговування димовентиляційних каналів Обслуговування вентиляційних каналів – 1 раз на рік, димовий каналів – 2 рази на рік. (згідно графіка)
7 Поточний ремонт покрівель Профілактичний огляд – 2 рази на рік, а також після стихійного лиха. Ремонт – в міру необхідності.
8 Поточний ремонт конструктивних елементів будинку Згідно з графіками, затвердженими на підприємстві та дефектних відомостей,сформованих на підставі загальних оглядів будинків – 2 рази на рік.
9 Підготовка житлових будинків до експлуатації в осінньо-зимовий період Згідно з графіками, затвердженими на підприємстві та дефектних відомостей,сформованих на підставі загальних оглядів будинків – 2 рази на рік.
10 Освітлення місць загального користування та підвалів Щоденно з настанням темряви та на світанку.
11 Дератизація Два рази на рік
12 Дезінсекція Один раз на рік
13 Експлуатація номерних знаків на будинках Заміна один раз на 10 років

 

Діючі відкориговані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлені рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від. ради від 09.02.2017 р. № 90 «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ЖЕК № 1, 2, 3, 5, 6, 7 та ЖКК «Будівельник» та втрату чинності рішень виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 28.05.2009 р. № 526 та від 27.01.2011 р. № 85 та від 11.04.2013 р. «№ 269, від 25.07.2013 р №506

При проведенні розрахунків по ЖЕК враховано зміну наступних складових витрат:

1. Зміну мінімальної аробітної плати виробничого персоналу, розмір якої враховано відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»,   з 01.01. 2017 р - 3 200,0 грн. (в тарифі , що коригувався мінімальна заробітна плата складала 1 134, 0 грн.).

2. Зменшення розміру єдиного соціального внеску з 36,77% до 22% з врахуванням зростання рівня заробітної плати.

3. Підвищення з 01.03.2017 р. вартості електроенергії для освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів з 0,304 грн. до 1,40 грн. за 1 кВт без ПДВ;

4. Вартості послуг субпідрядних організацій, а саме:

4.1. Збільшення вартості послуг з технічного обслуговування ліфтів, що надаються СРБП  «Хмельницькліфт»  (у діючих тарифах розрахунки вартості враховані відповідно до висновків № 77 Державної інспекції з контролю за цінами в Хмельницький області від 23.09.2010 року (СРБП «Хмельницькліфт»)  Розрахункові планові витрати з технічного обслуговування по базовому диспетчеризованому ліфту по СРБП «Хмельницькліфт» відкориговані на розмір збільшення заробітної плати та зменшення єдиного соціального внеску.

Вартість обслуговування по базовому диспетчеризованому ліфту СРБП «Хмельницькліфт» у розмірі 463,26 грн. (без ПДВ) збільшено до 672,61 грн. (без ПДВ) за 1 ліфт.

4.2.Збільшення вартості послуг з обслуговування димовентиляційних каналів, що надаються міським комунальним аварійно-технічним підприємством житлово-комунального господарства (вартість обслуговування вентиляційного каналу збільшено з 3,329 грн. до  4,815 грн. за одиницю без ПДВ, димового каналу з  7,317 грн. до 10,581 грн. за один канал. (без ПДВ). Розрахункові планові витрати з обслуговування димових та вентиляційних каналів відкориговані на розмір збільшення заробітної плати та зменшення єдиного соціального внеску.

Функції з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення і гарячого водопостачання, їх поточного ремонту  передані міському комунальному підприємству «Хмельницьктеплокомуненерго» та комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі», тому оплату цих послуг  здійснюється теплопостачальним організаціям. Розмір тарифів за яким проводиться обслуговування цих систем відповідає складовій тарифу з утримання будинку і споруд та прибудинкової території в частині технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення і гарячого водопостачання.

З кожним власником квартири  заключається договір на обслуговування  будинку, в якому вказується перелік послуг і їхня вартість .

Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО
Розрахунковий рахунок
МФО
ІПН
Свідоцтво ПДВ

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.