УМК "Центральна"

УМК "Центральна"
Контактні дані
вул. Соборна, 56
(0382) 79-57-54, (067) 383-50-65
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок
Вівторокз 8.00 до 17.00 годиниз 12.00 до 14.00
Середа
Четверз 8.00 до 17.00 годиниз 12.00 до 14.00
П'ятниця
Суботавихідний
Неділявихідний
Основні напрямки діяльності

1. Метою створення і діяльності Підприємства є: 
- самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку.
2. Предметом господарської діяльності Підприємства як балансоутримувача, виробника та виконавця послуг є:
- проведення капітального та поточного ремонту житлового фонду , будівель і споруд, що знаходяться на балансі Підприємства;
- технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж і систем та обладнання, що знаходиться на балансі Підприємства;
- прибирання та освітлення місць загального користування будинків, що знаходяться на балансі Підприємства;
- прибирання та благоустрій прибудинкових територій, ремонт і утримання малих архітектурних форм та споруд, які розміщені на прибудинкових територіях і знаходяться на балансі Підприємства;
- ремонт та обслуговування ліфтів, що знаходяться на балансі Підприємства;
- здійснення контролю за дотриманням Правил експлуатації та користуванням приміщеннями житлового фонду у місцях загального користування та дотриманням Правил благоустрою прибудинкових територій;
- здійснення контролю за дотриманням Правил експлуатації та цільового використання нежитлових приміщень, які знаходяться на балансі Підприємства і тимчасово переданих в оренду ;
- надання побутових та інших послуг населенню, приймання платежів від населення за надані житлово-комунальні послуги;
- виконання робіт по утриманню, експлуатації та ремонту житлових та не житлових приміщень інших форм власності на договірних умовах з їх власниками;
- виконання будівельно-монтажних, ремонтних та пуско-наладжувальних робіт;
- торгівельно-посередницька діяльність у сфері оптової, роздрібної та комісійної торгівлі товарами народного споживання, відкриття об’єктів торгівлі.

 

Історія Хмельницької житлово-експлуатаційної контори №1

     Хмельницька житлово-експлуатаційна контора №1 розпочала свою діяльність в 1966 р. На балансі підприємства на той час знаходилися будинки розташовані в центральній частині міста по вулицях Проскурівській, Вайсера, Грушевського, Проскурівського підпілля, Кам’янецькій, Подільській. В основному ці будинки були від 1 до 5-ти поверхів.

    На початку 70-х років центральна частина міста почала розбудовуватися, відбувалося знесення одноповерхових будинків, а на їх місті зводилися висотні, які передавалися на баланс ЖЕК №1. В одному з таких будинків по вул. Кам’янецька 38 в 1974 році розмістилася житлово-експлуатаційна контора №1 .

    З часом розпочалося будівництво висотних будинків в мікрорайоні «Гречани», який межує з центральною частиною міста і в середині 80-х років житлово-експлуатаційна контора №1 розширює межі підпорядкованої їй території. Протягом 80-х років в експлуатацію вводяться панельні будинки по вул. Курчатова, Олімпійська, Вишнева загальною площею більше 300 тис. м2 .

    В зв’язку з збільшенням площ обслуговування житла розширюється матеріально-технічна база підприємства, вводяться додаткові робочі місця. Для зручності обслуговування мешканців, чисельність яких збільшилася в рази, в 1991 році Хмельницька житлово-експлуатаційна контора №1 змінює свою адресу і переїжджає на вул. Соборна 56, де і розташована по сьогоднішній день. Відкривається дільниця по обслуговуванню житла в мікрорайоні Гречани по вул. Проскурівського підпілля 215.  

    В 2000-х роках на баланс Хмельницької житлово-експлуатаційної контори №1 передаються житлові будинки Південно-західної залізниці, заводу «Нива», заводу «Термопластавтомат». ЖЕК №1 починає обслуговувати житловий фонд мікрорайону Гречани майже в повному обсязі.

       Хмельницька житлово-експлуатаційна контора №1 на даний час обслуговує 201 житловий будинок, загальною площею 513,1 тис. м2. Кількість квартир становить  9236, в яких проживає  понад 22 тис. мешканців.

      Обслуговування житлового фонду який знаходиться на балансі ЖЕК №1 здійснює 101 працівник, з них 37 займаються поточним ремонтом житлових будинків, 45 прибиранням прибудинкових територій. 

Керівник
Телішевський Олександр Фрідріхович

Біографічна довідка керівника

Число,місяць, рік народжння

11 травня 1961 року

Місце народження

м. Дунаївці, Хмельницької обл.

Громадянство

Громадянин України

Освіта

Вища, у1983 році закінчив київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю « Промислове та цивільне будівництво».

Володіння мовами

українська, російська

Політична діяльність

безпартійний

Загальний стаж роботи

39 років

Стаж роботи на даному підприємстві

з вересня 2016 року

Службова адреса

вул..Соборна, 56 м. Хмельницький ,   29013

Сімейний стан

Одружений

ТРУДОВА  ДІЯЛЬНІСТЬ

        Місце і рік

прийому      звільнення

Назва організації

Займані посади

06.1978 – 08.1979

Дунаєвецький МКБ

муляр

09.1978 – 09.1983

Київський інженерно-будівельний інститут

студент

10.1983 – 11.1998

Служба в рядах збройних сил

Підполковник запасу

03.2000- 03.2007

Хмельницьке будівельно-монтажне управління УБ ХАЕС

директор

04.2007 – 11.2011

ТОВ «Будкомтел»

директор

11.2013 -12.2014

ТОВ « Комплекс Поділля»

директор

09.2016 -02.2017

Хмельницька ЖЕК №1

Головний інженер

02.2017- по цей час

Хмельницька ЖЕК №1

В.о. начальника

                          ПРОФЕСІЙНА   ХАРАКТЕРИСТИКА

        Основним видом діяльності Хмельницької житлово-експлуатаційної контори № 1 є  надання послуг з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій.

       За час роботи ( з 02.02.2017 р.) в.о. начальника ЖЕК №1 Телішевський Олександр Фрідріхович проявив  високий професіоналізм та компетентність у вирішенні питань ремонту житлового фонду, розгляду звернень мешканців. Олександр Фрідріхович спрямовує роботу колективу на ефективне та якісне виконання  поточних ремонтів житлового фонду, своєчасне усунення аварійних ситуацій.  Разом з колективом працює над удосконаленням технічної бази підприємства, впровадженням заходів по економії використання електроенергії в місцях загального користування житлових будинків. Під керівництвом Олександра Фрідріховича працівниками ЖЕК виконуються роботи по поточному та капітальному ремонту житлового фонду, які дають змогу покращити фінансовий стан підприємства. Керівник підприємства разом з колективом проводить роботу по зменшенню заборгованості  по квартирній платі, здійснює роз’яснювальну роботу  з мешканцями по видам послуг, які надає підприємство і пропонує  взаємовигідні умови погашення заборгованості.

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Згідно розпорядження міського голови від 01.02.2017 року № 24-р, встановлено  посадовий оклад керівнику в розмірі 7000 грн. та щоквартальну премію в розмірі 150% при умові виконання затверджених показників преміювання :

Показники преміювання

Встановлений розмір премії до посадового окладу

%

Виконання виробничої програми:   ремонт під’їздів

50

Виконання фінансового плану в частині:

- доходу без урахування бюджетних коштів;

- фінансового результату

25

Забезпечення сплати населенням за отримані послуги не менше 100%

15

Збільшення доходів від виконання додаткових робіт/послуг у порівнянні з відповідним періодом минулого року (за умови отримання позитивного фінансового результату від виконання цих робіт/послуг)

25

Зменшення дебіторської заборгованості за товари, роботи, послуги у порівнянні із заборгованістю на початок звітного кварталу не менше ніж на 1%

10

Зменшення кредиторської заборгованості за товари, роботи, послуги у порівнянні із заборгованістю на початок звітного кварталу не менше ніж на 1%

10

Виконання плану паливно-енергетичних ресурсів (у натуральному вимірі)

10

Відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів

5

Річний звіт керівника

Документація
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО
Розрахунковий рахунок
МФО
ІПН
Свідоцтво ПДВ

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.