КП "Технагляд"

КП "Технагляд"
Контактні дані
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівська, 1
(0382)65-13-03, 65-23-65
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок8.00 год. - 17.15 год.12.00год. -13.00 год.
Вівторок8.00 год. - 17.15 год.12.00год. -13.00 год.
Середа8.00 год. - 17.15 год.12.00год. -13.00 год.
Четвер8.00 год. - 17.15 год.12.00год. -13.00 год.
П'ятниця8.00.год. - 16.00 год.12.00год. -13.00 год.
Субота
Неділя
Основні напрямки діяльності

Предметом господарської діяльності КП "Технагляд" для реалізації зазначеної мети є:

- здійснення технічного нагляду і контролю по благоустрою, поточному і капітальному ремонту, реконструкції, реставрації та будівництву об’єктів архітектури та господарюючих суб’єктів незалежно від форми власності на договірних умовах; 

- контроль за дотримання виконавцями технологічних процесів під час будівельної діяльності, достовірністю примінених виконавцями розцінок і ненормованих витрат;

- контроль за ефективним використанням капітальних вкладень;

- забезпечення разом з іншими учасниками інвестиційного процесу виконання завдань по проектуванню, будівництву нових, реконструкції, капітальному та поточному ремонту існуючих об’єктів територіальної громади міста Хмельницького.

Комунальне підприємство „Технагляд” є комунальним унітарним комерційним підприємством, створеним відповідно до рішення сімнадцятої сесії Хмельницької міської ради № 15 від 02.04.2008 року на базі відокремленої частини комунальної власності територіальної громади м. Хмельницького з метою досягнення економічних і соціальних результатів та отримання прибутку.

Власником Підприємства є територіальна громада міста Хмельницького, в особі Хмельницької міської ради.

Предметом господарської діяльності КП "Технагляд" для реалізації зазначеної мети є здійснення технічного нагляду і контролю по благоустрою, поточному і капітальному ремонту, реконструкції, реставрації та будівництву об’єктів архітектури та господарюючих суб’єктів незалежно від форми власності на договірних умовах , контроль за дотримання виконавцями технологічних процесів під час будівельної діяльності, достовірністю примінених виконавцями розцінок і ненормованих витрат, а також контролю за ефективним використанням капітальних вкладень. Забезпечує разом з іншими учасниками інвестиційного процесу виконання завдань по проектуванню, будівництву нових, реконструкції, капітальному та поточному ремонту існуючих об’єктів територіальної громади міста Хмельницького. Приймає активну участь у розробці програм соціально-економічного розвитку міста, метою яких є підвищення рівня забезпеченості населення міста, соціальної та виробничої сфери всіма видами послуг, підвищення їх якості, забезпечення охорони навколишнього середовища, енергозбереження, а також участь у розробленні містобудівної документації незалежно від форм власності.

Директором КП "Технагляд", відповідно до розпорядження міського голови №99-к від "10" березня 2011 року призначено Петрука Андрія Андрійовича.

Керівник
Петрук Андрій Андрійович

Біографічна довідка керівника

Петрук Андрій Андрійович, народився 27.11.1950 року в с. Софіївка, Хмільникського району, Вінницької області.

У 1976 році закінчив “Кам'янець-Подільський будівельний технікум” та здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво".

З 1974 року по теперішній час проживає в м. Хмельницькому.

Дружина : Петрук Людмила Володимирівна.

Безпартійний.

Не судимий.

Професійна діяльність.

 

В період часу з 1976 року по 1998 рік працював на посаді майстра та виконроба "Домобудівельний комбінат" та БМУ "Житлобуд".

З 1998 року по 2009 рік працював в КП "Хмельницькбудзамовник" на посадах виконроба, заступника директора з будівництва та в подальшому директором підприємства.

З травня 2009 року по березень 2011 року працював на посаді головного інженера КП "Технагляд" і 10.03.2011 року призначений директором підприємства.

Стаж роботи в будівельній сфері понад 40 років.

 

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Згідно розпорядження міського голови від 01.02.2017 року № 24-р та контракту встановлено посадовий оклад керівнику підприємства в розмірі 6500 грн. та щоквартальну премію в розмірі 150% при умові виконання затверджених показників преміювання:

  1. виконання фінансового плану у частині:

-  доходу без урахування бюджетних коштів

-  фінансового результату – 35 %;

     2) збільшення доходу від реалізації послуг у порівнянні з відповідним періодом минулого року – 35 %;

    3)відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та обов’язкових платежів  до бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати – 80 %.

Річний звіт керівника

Документація
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО
Розрахунковий рахунок
МФО
ІПН
Свідоцтво ПДВ

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.