Новини

Загальноміський День здоров'я пройшов активно та весело

Загальноміський День здоров'я відзначили традиційною спартакіадою. Офіційне відкриття змагань відбулося на стадіоні «Поділля».

Футбол, регбі, настільний теніс, волейбол, дартс, шахи, кульова стрільба, фітнес та інші види спорту підкорялися депутатам, працівникам мерії та комунальних підприємств. Міський голова Олександр Симчишин спочатку урочисто відкрив змагання, взяв участь у руханці, а потім вже традиційно грав у футбол.

Хмельницький - щодня спортивний!

 

Результати змагань такі:

Безконтактне регбі
Збірна виконавчого комітету ХМР,   I місце
Департамент освіти та науки,   II місце 
Управління праці та соціального захисту,  III місце

 

Кульова стрільба
Серед чоловіків:
Покрова Сергій (Фінансове управління),    I місце
Кушта Микола (Управління молоді та спорту),   II місце
Янін Олексій (КП «Муніципальна дружина»),   III місце
Серед жінок:
Григорова Марина (Управління молоді та спорту),   I місце
Воронка Наталія (Управління організаційно-інформаційної роботи та контролю),   II місце
Войцехова Валентина (Управління охорони здоров’я),   III місце

 

Дартс
Серед чоловіків:
Прокопов Сергій (МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»),  I місце
Мельничук Ігор (Управління організаційно-інформаційної роботи та контролю),   II місце
Шарлай Олександр (Відділ сприяння діяльності депутатів),  III місце
Серед жінок:
Будай Марія (Управління молоді та спорту),  I місце
Свідерська Оксана (Фінансове управління),  II місце
Любецька Мар’яна (Управління молоді та спорту),  III місце

 

Волейбол
Департамент освіти,   I місце
Управління праці та соціального захисту,  II місце
ХКП «Електротранс»,   III місце

 

Шахи
Серед чоловіків:
Шевчук Олександр (Управління молоді та спорту),   I місце
Педосюк Сергій (КП «Муніципальна дружина»),  II місце
Оголь Антон (Управління охорони здоров’я),  III місце
Серед жінок:
Зінгайло Марина (Управління молоді та спорту),  I місце
Берегова Надія (Управління культури і туризму),  II місце
Єфремова Наталія (Управління екології та контролю за благоустроєм міста),   III місце

 

Теніс настільний
Серед чоловіків
Наумчук Юрій( Управління праці та соціального захисту населення),  I місце
Гриндій В. (МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»),  II місце
Сас Руслан (КП «Муніципальна дружина»),  III місце
Серед жінок:
Василюк Гнна (Управління молоді та спорту),  I місце
Губай Світлана (Департамент освіти та науки),  II місце
Глива Алла (Управління культури і туризму),  III місце

 

Міні-футбол
Департамент освіти та науки,  I місце
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»,  II місце
Збірна міськвиконкому,  III місце