Новини

Виставку картин на сакрально-релігійну тематику представлено в міській раді

Сьогодні в приміщенні Хмельницької міської ради відкрили виставку творчих робіт члена Національної спілки художників України, лауреата міжнародних конкурсів, двічі лауреата міської премії ім. Богдана Хмельницького, лауреата обласної премії ім. В’ячеслава Розвадовського, хмельничанина Володимира Карвасарного. Експонована колекція творів сакрально-релігійної тематики, це намагання художника відповісти, перш за все собі, на питання щодо становлення людини, як творіння Божого, її духовного, морального розвитку, поєднання у її світовідчутті величного та земного, вічного та швидкоплинного.

Із знаменною подією у творчому житті Володимира Івановича привітала керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

«Я надзвичайно дякую Вам, Володимире Івановичу за Вашу роботу, за Ваш талант, за те що ділитеся із нами своєю творчістю. Досягайте усіх цілей, які ставите в житті», - сказала Юлія Сергіївна.

В свою чергу художник подякував за співпрацю та за запрошення представити свої роботи в міській раді.

Митець працює в жанрах тематичної картини, декоративної графіки, плаката, проектування, дизайну та художнього конструювання. Його роботи зберігаються в музеях та приватних колекціях України, Росії, Болгарії, Чехії, Польщі, Франції та США. Володимир Карвасарний учасник близько 40 вітчизняних та міжнародних художніх виставок. У його творчому доробку – понад два десятки персональних показів у Хмельницькому, Львові, Тернополі, Польщі (Цєханув), Сербії (Бор) та Болгарії (Враца).

Володимир Карвасарний захопився живописом у 90-ті роки минулого століття. Живописні полотна художника вирізняються сильною пластикою, експресивним та дзвінким колоритом. Кожна картина митця – роздум у барвах зі сміливим поєднанням червоного, зеленого, жовтого, синього кольорів, що підкреслюють глибокий психологізм образів.

Відповідну атмосферу під час відкриття виставки створив Хмельницький академічний муніципальний камерний хор під керівництвом Ігора Цмура. Виконані твори були співзвучними із тематикою творчих робіт Володимира Карвасарного.