Розпорядження міського голови

від 29.05.2020 № 120-р "Про утворення конкурсної комісії"

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.05.2020 № 120-р

Про утворення конкурсної комісії

 

            Відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»:

 

  1. Утворити комісію з проведення повторного конкурсу на заміщення посади директора Хмельницького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Школа життя» (додаток 1).

Підстава: подання суб’єктів системи надання соціальних послуг.

2. Встановити   термін  подання  документів  для  участі  в конкурсі – 15 календарних днівз дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

3. Відділу    кадрової    роботи    та    з    питань    служби    в    органах    місцевого самоврядування (І. Костенецький) розмістити оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради (додаток 2).

4. Управлінню  праці та соціального захисту населення (С. Воронецький) розмістити   оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

 

Міський голова   О. СИМЧИШИН

File link
Розмір: 100 КБ
Формат: doc