Рішення виконавчого комітету

від 28.12.2017 року № 996 "Про  призначення  стипендії міського голови п'ятнадцяти кращим спортсменам міста   на 2018 рік"

Не прийнято

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 28.12.2017 року № 996

Про  призначення  стипендії міського голови п'ятнадцяти кращим спортсменам міста   на 2018 рік

 

Розглянувши протокол засідання комісії по визначенню претендентів на призначення стипендії міського голови кращим спортсменам міста від 04.12.2017 року, керуючись рішенням  позачергової десятої сесії  міської ради від 29.12.2016 року №1 «Про затвердження комплексної Програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту у м. Хмельницькому на 2017-2021 роки», рішенням виконавчого комітету від 15.09.1998 р. № 505 «Про заснування стипендій міського голови кращим спортсменам міста» зі змінами та доповненнями, рішенням виконавчого комітету від 14.07.2011 р. № 732 «Про затвердження Положення про стипендії міського голови кращим спортсменам міста в новій редакції», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

 

1. Призначити стипендії міського голови п'ятнадцяти кращим спортсменам міста   на 2018 рік згідно з додатком.

 

2. Управлінню молоді та спорту (Ремезу С.С.) щомісячно виплачувати стипендії міського голови п'ятнадцяти кращим спортсменам міста в розмірі 75% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб кожному з першого числа наступного місяця після прийняття даного рішення.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Мельник.

 

 

 

 

Міський голова                                                                               О. Симчишин              

 

 

 

 

Додаток  до рішення

                                                                                                                      виконавчого комітету

                                                                                                                      від 28.12.2017   № 996

 

 

                                                                       Список

                                      спортсменів  на  отримання  стипендій міського

                                     голови  кращим спортсменам  міста у 2018 році                              

                                              

  1. Бех Марина Олександрівна - майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. Член основного складу національної збірної команди України.

Спортивні досягнення за 2017 рік:

І місце – командний чемпіонат України в приміщенні (27-28.01.2017 р.  м. Запоріжжя);        

І місце – Кубок України в приміщенні (11.02.2017 р., м. Київ);

І місце – чемпіонат України в приміщенні серед дорослих (17-19.02.2017 р.     м. Суми);

7 місце – чемпіонат Європи в приміщенні (03-05.03.2017 р., м. Белград, Сербія); 

 І місце – командний чемпіонат України (05-07.06.2017 р., м. Луцьк);

 ІІІ місце – командний чемпіонат Європи  (23-25.06.2017 р. м. Ліль,  Франція);

ІІІ місце – чемпіонат Європи (13-16.07.2017 р. м. Бидгощ,  Польща);

І місце – чемпіонат України серед дорослих (05. 08.07.2017 р. м. Кропивницький)

18 місце – чемпіонат світу 04-13.08.2017р., м. Лондон Великобританія

 

 

2.   Грищун Інна Володимирівна –  майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, член основного складу національної збірної  команди України з веслування на байдарках та каное.

 Спортивні досягнення за 2017 рік:

Кубок України ім. Ю. Рябчинської – 1 місце (26-30.04.2017 р.,м. Дніпро);

Особистий чемпіонат України - 1 місце (01-05.07.2017 р., м. Дніпро);

Чемпіонат України серед молоді до 23 років- 1 місце (15-17.05.2017 р., м. Дніпро);

Чемпіонат Європи з веслування-3 місце (14-17.07.2017 р., Болгарія);

І етап Кубку світу – 2 місце (12-14.05.2017 р., Португалія);

Чемпіонат світу з веслування - 5 місце (23-28.08.2017 р., Чехія);

Чемпіонат Європи з веслування - 4 місце (27-30.07.2017 р., Румунія).

 

 

 3.  Пєлєшенко Олександр Юрійович - заслужений майстер спорту України.

Спортивні результати за 2017 рік:

чемпіонат Європи  з  важкої  атлетики серед  чоловіків – І  місце  (Хорватія,  квітень 2017 р.) з двома рекордами Європи.

чемпіонат України з  важкої атлетики серед  чоловіків – І  місце  (м. Львів,  вересень  2017 р.).

 

 

 4.     Карцан  Аркадій  Русланович  –   майстр  спорту  України з боксу.

 Спортивні результати за 2017 рік:

чемпіонат Європи з боксу серед молоді ІІІ місце (Турція, жовтень 2017 р.).;

чемпіонат України з боксу серед молоді І місце (м. Рівне, травень 2017 р.)

 

 

 5.    Виговський Владислав Олегович –  КМС з шахів.

Спортивні досягнення за 2017 рік:

Чемпіонат Європи з шахів серед юніорів з вадами слуху – 2 місце (07.07.-12.07.2017 р.,

м.Лунд (Швеція)

 

 

 6.  Оганісян Мгер Артурович - майстер спорту України міжнародного           класу з боксу. Член основного складу Національної збірної команди України.

 Спортивні досягнення за 2017 рік:

 І місце –  чемпіонат України серед чоловіків   (14-19.11.2017 р. м. Львів)        

 

 

7.   Вєтошкін Владислав Миколайович — майстер спорту України міжнародного класу з боксу. Член основного складу Національної збірної команди України.   

 Спортивні досягнення за 2017 рік:

І місце –  чемпіонат України серед чоловіків   (14-19.11.2017 р. м. Львів)         

 

 

8.    Ястребов  Олександр  Вікторович — . майстер спорту Украни з  кікбоксингу.   Член    основного   складу   національної   збірної    команди   України    з кікбоксингу  ВТКА.

Спортивні досягнення за 2017 рік:

чемпіонат України серед дорослих (04-05.05.2017 р., м. Дніпро):

І місце - розділ лайт контакт                                                                                  

І місце  -  розділ фул контакт

чемпіонат світу серед чоловіків (25-29.10.2017 р. м. Маріна-ді-Каррара Італія)              

І місце  -  розділ лайт лоу

ІІ місце – розділ фул контакт    

ІІІ місце – розділ лайт контакт

 

9. Денін Олексій Михайлович -  майстер спорту України з волейболу пляжного.

Спортивні досягнення за 2017 рік:

Кубок України – 1 місце (22-25.08.2017 року, м. Затока);

Чемпіонат України – 1 місце (31.08- 03.09.2017 року, м. Київ);

Cev Satellite - 2 місце (07-09.08.2017 року, м. Харків);

EEVZA – 3 місце (19-20.09.2017 року, м. Пярну Естонія);

EEVZA - 3 місце (08-09.10.2017 року, м. Батумі Грузія);

World Tour 1* - 4 місце (25-29.10.2017 року, м. Алсмір Голандія).

 

 

10.   Мельник Юрій Володимирович - майстер спорту України, член

основного складу збірної команди України.

 Спортивні досягнення за 2017 рік:

Кубок України пам"яті Ю. Рябчинської – 3 місце (м. Дніпро, 26-30.04.2017 р.);

Особистий чемпіонат України - 3 місце ( м. Дніпро,  01-05.07.2017 р.);

Чемпіонат  України   серед   молоді    до   23     років - два   2-х  місця (15-17.05.2017 р.,          м. Дніпро);

учасник чемпіонату світу серед молоді (27-30.07.2017 р. м. Басков, Румунія).

 

 

11.  Герасименко Аліса Ігорівна –  майстер спорту України з тхеквондо ВТФ, член збірної команди України (резерв).

Спортивні досягнення за 2017 рік:

чемпіонат України серед кадетів  - I місце (м. Одеса, 20-23.04.17 р,);

чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ серед кадетів - III місце (Єгипет, м. Шарм-ель Шейх,               24-28.08.2017 р.).

 

 

12.  Садова Дарія Сергіївна - майстер спорту України з фехтування.

Спортивні досягнення за 2017 рік:

Чемпіонат України з  фехтування серед юніорів – 2 місце особисті (27 січня 2017 р.,              м. Київ);

Відкритий чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше – 2 місце  командне, 3 місце особисті (12-13 лютого 2017 р., м. Хмельницький);

Чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів – 4 місце команді (4 березня 2017 року,              м. Пловдів, Болгарія).

 

13.      Лісінська Анастасія Русланівна   – майстер спорту України з боксу.

Спортивні досягнення за 2017 рік:

Чемпіонат України з боксу серед жінок молоді – 1 місце (06. 02 по 10.02.2017 р., м.  Ковель Волинської обл.. );

Кубок України з боксу серед жінок - 1 місце (з 15.08 по 20 08.2017 р. м. Харків);

Чемпіонат Європи серед жінок молоді – 2 місце (02.07 по 10.07.2017 р. м. Софія Болгарія).

 

 

14.      Сівак Вадим Олегович –  майстер спорту України з регбі.

 Спортивні досягнення за 2017 рік:

 чемпіонат Європи серед  юніорів з регбі – 7 – І місце (26.08-03.09.2017 р. Угорщина);

 Кубок  України з регбі – 7– І місце (серпень 2017 р. м. Хмельницький);

чемпіонат України з регбі – 7 – ІІ місце (квітень-червень 2017 р.  м. Київ, м. Харків,                            м. Львів);

 чемпіонат України з регбі – 15 – ІІ місце (жовтень 2017 р. м. Київ).

 

 

15.   Нагуляк Дарина Володимирівна –  КМС з велоспорту на шосе. Спортивні досягнення за 2017 рік:

Відкритий командний чемпіонат України в неолімпійських видах програми - 1 місце,  (25-30.04., м. Рівне);

Відкритий весняний чемпіонат України в індив., індив. груповій, гонці критеріум – 1 місце, (м. Суми,11-13.05.2017 р.);

Відкритий командний чемпіонат України в індивід.,  індивід. груповій гонці, гонці критеріум– чотири 1-х місця,(02-04.06.2017 р., м. Кропивницький);

Відкритий чемпіонат України у парній гонці, гонці критеріум-фінал – два 1-х місця ( 02-05.08.2017 р., м. Первомайськ);

Відкритий осінній чемпіонат України в груповій гонці, індив. гонці на час та гонці критеріум– три 1-х та 2-е місця  (08-09.09.2017 р., м. Тернопіль);

Чемпіонат України у командній гонці, гонці критеріум  І тур (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата)- два 1-х місця (21-22.06.2017 р., м. Хмельницький).

 

 

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                Ю. Сабій

 

 

Начальник управління молоді та спорту                                     С. Ремез