Розпорядження міського голови

від 19.05.2020 № 109-р "Про проведення повторного конкурсу"

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.05.2020 № 109-р

Про проведення повторного конкурсу

 

            Відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»:

 

  1. Оголосити повторний конкурс на заміщення посади директора Хмельницького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Школа життя».

Підстава: подання управління праці та соціального захисту населення від 15.05.2020 року №3443.

2. Встановити термін подання пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії – 10 календарних днів з дня оприлюднення розпорядження про проведення конкурсу.

3. Відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування (І. Костенецький) здійснити прийняття пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії від суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», та не пізніше ніж через 15 календарних днів після оприлюднення розпорядження про проведення конкурсу підготувати пропозиції щодо затвердження персонального складу конкурсної комісії.

4. Затвердити перелік запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України, що додається.

5. Загальному відділу (І.Мовчан) оприлюднити на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради розпорядження про проведення конкурсу.

 

Міський голова  О. СИМЧИШИН