Новини

Успішні виступи хмельничан на XVII Всесвітній літній Гімназіаді

З 2 травня 2018 року у м. Марракеш, (Королівство Марокко), стартувала XVII Всесвітня літня Гімназіада. Позмагатися за медалі приїхали понад 4 тисячі юнаків та дівчат з усього світу. На змагання були відібрані 45 найсильніших українських школярів. Усі вони – представники національної збірної команди України, які захищають честь країни на Всесвітній літній Гімназіаді. 6 травня були розіграні перші комплекти медалей. У числі найсильніших школярів України з тхеквондо ВТФ виступали спортсменки з міста Хмельницького Герасименко Аліса (ДЮСШ №3) та Хобтар Софія (Обласний Центр фізичного виховання учнівської молоді). Обидві наші спортсменки вибороли бронзові нагороди.
Чудово показали себе і наші боксери Лусте Марія у ваговій категорії 66 кг посіла ІІ місце та Салабай Денис у ваговій категорії 80 кг посів ІІІ місце (ДЮСШ №2 “Авангард”).

Вітаємо з чудовим результатом і бажаємо подальших успіхів. Також висловлюємо вдячність тренерам, які підготували спортсменів: Валерій Михайловський, Людвіг Пухальський, Андрій та Анатолій Чумакови.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!