Новини

У парку «Молодіжний» розпочався музичний перформанс (оновлено)

На літньому майданчику у парку «Молодіжний», на березі річки Південний Буг розпочався перформанс просто неба, організований у рамках програми «Мистецьке літо – 2020 у Хмельницькому». Сьогодні свій виступ присутнім дарує хмельницький гурт «Take fіve» (гурт зі складу Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру). Теплий літній вечір та різножанрові мелодії (джаз, соул, блюз) створюють приємну атмосферу та гарний настрій.

Тут також розгорнуто фуд-корт. Підприємці міста частують хмельничан смачною їжею (морозивом, попкорном, смаженим шашликом).

Завершиться перформанс переглядом українського військового детективного фільму просто неба режисера Зази Буадзе «Позивний «Бандерас» (початок о 21-ій годині).

У неділю, 28 червня, тут, у молодіжному парку, хмельничанам та гостям міста своє мистецтво даруватимуть естрадний гумористичний дует «Солодка парочка» (Володимир Павловський і Наталія Паляниця), автор та виконавець Олег Шкарпета SUGAR (вокал) та акторка школи «Пармезан» Анастасія Строян (вірші).