Анонси

Під Києвом пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою: 1000 лицарів з понад 30 країн світу змагатимуться в залізних обладунках

З: 
16.05.2019
До: 
16.05.2019
Початок о: 
10:00
Київська область, Обухівський район, с. Копачів.

З 16 до 19 травня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») відбудеться грандіозна подія світового масштабу, на яку очікують українці і гості країни – Фестиваль середньовічного бою.

Під час Фестивалю пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF, який в Україні проводитиметься вперше за всю історію даного виду спорту. На ристалищі Древнього Києва збереться понад 1000 бійців з близько 30 країн світу – а це найбільша кількість учасників за всю історію проведення Чемпіонату всіх років. У безкомпромісних поєдинках в неймовірно видовищних боях бійці змагатимуться за титул чемпіонів світу. Братимуть участь у Чемпіонаті збірні команди з: Австралії, Австрії, Англії, Аргентини, Бельгії, Бермуди, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Квебеку, Китаю, Люксембургу, Мексики, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Уельсу, України, Фінляндії, Франції, Швеції, Шотландії.

Чемпіонат світу з середньовічного бою - це один з найбільш масштабних спортивних заходів 2019 року в Україні. Після визнання середньовічного бою видом спорту та гучних перемог Збірної України на чемпіонатах, середньовічний бій набрав неймовірної популярності. Туристи з'їжджаються з усіх куточків світу, щоб повболівати за свою Збірну. І нарешті в українців з'явилася можливість підтримати наших спортсменів, не виїжджаючи за межі країни.

Спортсмени одягнуться у важкі металеві лицарські обладунки і покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом чотирьох днів можна побачити одиночні і групові бої, та навіть жіночі поєдинки. А щовечора на гостей фестивалю чекатимуть бугурти – масові поєдинки, найбільший з яких проходитиме в суботу – це близько 300 на 300 бійців.

Програму доповнить колорит Древнього Києва, адже саме тут можна буде побачити справжнє середньовічне місто Х століття в його повному розмірі. Гостей чекає можливість відчути себе жителем Раннього Середньовіччя, відвідати музеї, експозиції, взяти участь у фестивальних заходах.

У перервах між боями гостей чекає розважальна програма, кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи з середньовічного танцю з відвідувачами, розіграш чаші подарунків. А ввечері подарують справжній подив та захоплення яскраві постріли з требушету вогняними ядрами, а в суботу - ще й феєричне фаєр-шоу. А після - гостей запросять на Лісове озеро на музично- розважальну програму, яка триватиме допізна.

У неділю можна буде побачити найбільш інтригуючу частину фестивалю - нагородження переможців.

Захід проходить за сприяння Всеукраїнської федерації середньовічного бою (президент - Володимир Янченко), а також за підтримки Міністерства молоді та спорту України (міністр - Ігор Жданов), Київської обласної державної адміністрації (голова - Олександр Терещук), Обухівської районної державної адміністрації (глава - Михайло Письменний), управління туризму та промоції КМДА (начальник - Антон Тараненко). Нагадаємо, Україна стала першою країною в світі, якій вдалося досягти офіційного визнання середньовічного бою як виду спорту.

Древній Київ відкривається о 10:00. Змагання триватимуть з 16 до 19 травня 2019 року з 10:00. Офіційне відкриття змагань відбудеться в четвер, 16 травня, о 12:30.

Урочиста презентація національних збірних відбудеться в суботу, 18 травня, о 13:30. Саме в суботу буде найбільш видовищніша частина фестивалю.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований неподалік Києва сучасного - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com