Новини

Оприлюднено для обговорення звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території індустріального парку «Хмельницький»

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, управління економіки Хмельницької міської ради оприлюднює звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території індустріального парку в м. Хмельницькому по вул. Вінницьке шосе, 18.

Громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку починається з 29 серпня 2019 року і триває до 27 вересня 2019 року включно.

Інформацію про звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території та проект детального плану території індустріального парку «Хмельницький» можна отримати в Управлінні економіки Хмельницької міської ради, за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 114, тел. 76-20-29, ел. адреса: economy@khm.gov.ua. Органом, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування, є виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території оприлюднено на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради (https://khm.gov.ua/) з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території подаються у письмовому та електронному вигляді з 29.08.2019 до 27.09.2019 року за вказаною вище адресою.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Зміст звіту

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5