Новини

Найбільше риби у Південному Бузі спіймала команда «Хмельницькводоканалу»

Сьогодні зранку у Хмельницькому дощило, проте це не стало на заваді учасникам першого чемпіонату міста з ловлі риби «Проскурівська рибалка» відчути радість і азарт від спортивної риболовлі, бо для кожного з 32-х зареєстрованих учасників змагань, що проводились на Південному Бузі, риболовля – це стан душі. На заклик міської ради, управління молоді та спорту позмагатися у вмінні ловити рибу відгукнулися не лише працівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, а й жителі міста Хмельницького, серед яких була одна жінка.

Серед учасників змагань було проведено жеребкування, визначено сектори вздовж міського пляжу. Змагання тривали протягом трьох з половиною годин. Ловились карасі, окуні, плотва, ротань і навіть раки. Після завершення змагань відбулось нагородження переможців.

Переміг той, хто мав найбільшу вагу улову. Абсолютним чемпіоном першого чемпіонату міста з ловлі риби серед рибалок-любителів «Проскурівська рибалка» став хмельничанин Артем Баранов, який виловив у річці 630 грамів риби. Призерами змагань також стали Євген Несмілий (2 місце, 540 г риби) та дванадцятирічний Ігор Мельник (3 місце, 520 г риби), якого управління молоді та спорту також відзначило як наймолодшого учасника змагань. У командному заліку першість вибороли працівники КП “Хмельницькводоканал”, троє учасників команди разом наловили 1 кг 170 г риби. Друге місце посіла команда КП «Південно-західні тепломережі», третє – за командою КП «Хмельницьктеплокомуненерго».

Відзнаку управління молоді та спорту також отримав працівник КП «Хмельницьктеплокомуненерго» Андрій Забіяка за найбільшу спійману рибу – карася вагою 240 грамів.

Усіх, хто завітав на спортивне дійство, частували смачною рибною юшкою, яку просто неба за давнім рецептом (з додаванням спирту та палаючого поліна) приготували козаки «Подільського козацько-екологічного осередку».

До організації святкового дійства та суддівства змагань долучилася Хмельницька обласна організація українського товариства мисливців і рибалок.

Святкового настрою та незабутнього колориту додали виступи окремих виконавців нашого міста.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!