Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів міської комунальної власності від 05.03.2020 року

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єкта для укладення договору оренди.

Орієнтовна дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 29.02.2020 р.

 

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 92,2 кв.м в будівлі по пров. Проскурівському, 1.

Балансоутримувач: КП «Хмельницька міська лікарня».

 

2. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 52,3 кв.м (загальною площею 72,2 кв.м) в будівлі по вул. Кам’янецькій, 74.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

3. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення загальною площею 6,0 кв.м в будівлі гімназії № 2 по проспекту Миру, 84/2.

Балансоутримувач: гімназії № 2.

 

4. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення загальною площею 6,0 кв.м в будівлі навчально-виховного комплексу № 2 м. Хмельницького по вул. Франка, 57.

Балансоутримувач: НВК № 2 м. Хмельницького.

 

5. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 57,5 кв.м в корпусі № 2 Хмельницької міської лікарні по пров. Проскурівському, 1.

Балансоутримувач: КП «Хмельницька міська лікарня».

 

6. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 31,2 кв.м (загальною площею 46,3 кв.м) в будинку побуту по вул. Кам’янецькій, 2.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

7. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 261,8 кв.м по проспекту Миру, 57/4.

Балансоутримувач: Палац творчості дітей та юнацтва.

 

8. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 15,1 кв.м (загальною площею 22,4 кв.м) в будинку побуту по вул. Кам’янецькій, 2.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

9. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 22,0 кв.м в будівлі НВК № 6 м. Хмельницького по вул. Молодіжній, 5/1.

Балансоутримувач: НВК № 6 м. Хмельницького.

 

10. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 20,7 кв.м (загальною площею 21,0 кв.м) в будівлі по вул. Хотовицького, 6.

Балансоутримувач: КП «Хмельницький міський перинатальний центр».

 

11. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 33,1 кв.м (загальною площею 35,5 кв.м) в будівлі по вул. Майборського, 16.

Балансоутримувач: КП «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр».

 

12. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення корисною площею 1,0 кв.м (загальною площею 1,5 кв.м) в будівлі НВК № 4 м. Хмельницького по вул. Перемоги, 9.

Балансоутримувач: НВК № 4 м. Хмельницького.

 

13. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення загальною площею 1,0 кв.м в будівлі Палацу творчості дітей та юнацтва по вул. Свободи, 2/1.

Балансоутримувач: Палац творчості дітей та юнацтва.

 

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (на кожний об’єкт окремо) за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

При подачі до комісії заяв про участь у конкурсі на декілька об’єктів оренди, підтвердні документі подаються в одному примірнику.

Конкурсна пропозиція претендентів подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у робочих днях).

Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 6 (шести) робочих днів.

Конкурс відбудеться 23 березня 2020 року о 16-ій годині в управлінні комунального майна Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, к. 604, тел. 65-13-33.

Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою по 18 березня 2020 року включно.