Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів міської комунальної власності від 19.11.2019 року

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єкта для укладення договору оренди.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 30.11.2019 р.

 

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 321,1 кв.м по вул. Свободи, 14-А.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

2. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 26,4 кв.м (загальною площею 32,0 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівського підпілля, 71.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

3. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 166,1 кв.м в будівлі по вул. Перемоги, 6.

Балансоутримувач: ХКП «Електротранс».

 

4. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на першому поверсі корисною площею 1,0 кв.м (загальною площею 1,2 кв.м) в будівлі Хмельницької міської лікарні по пров. Проскурівському, 1.

Балансоутримувач: Хмельницька міська лікарня.

 

5. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення в підвалі корисною площею 7,8 кв.м (загальною площею 8,0 кв.м) по вул. Свободи, 2/1.

Балансоутримувач: Палац творчості дітей та юнацтва.

 

6. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення (гараж) загальною площею 21,7 кв.м по вул. Франка, 28.

Балансоутримувач: КП «Чайка».

 

7. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення (гараж) загальною площею 29,3 кв.м по вул. Франка, 28.

Балансоутримувач: КП «Чайка».

 

8. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення (гараж) загальною площею 29,3 кв.м по вул. Франка, 28.

Балансоутримувач: КП «Чайка».

 

9. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на третьому поверсі корисною площею 69,4 кв.м (загальною площею 75,5 кв.м) в будівлі НВК № 2 по вул. Франка, 57.

Балансоутримувач: НВК № 2.

 

10. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на четвертому поверсі корисною площею 76,2 кв.м (загальною площею 85,8 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

11. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 16,0 кв.м (загальною площею 20,4 кв.м) по вул. Купріна, 23.

Балансоутримувач: КП «Чайка».

 

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (на кожний об’єкт окремо) за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

При подачі до комісії заяв про участь у конкурсі на декілька об’єктів оренди, підтвердні документі подаються в одному примірнику.

Конкурсна пропозиція претендентів подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у робочих днях).

Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 6 (шести) робочих днів.

Конкурс відбудеться 04 грудня 2019 року о 9-ій годині в управлінні комунального майна Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, к. 604, тел. 65-13-33.

Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою по 29 листопада 2019 року включно.