Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів міської комунальної власності

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єкта для укладення договору оренди.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 30.04.2018 р.

 

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 77,3 кв.м в будівлі по вул. Соборній, 17.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

2. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 10,3 кв.м (загальною площею 13,1 кв.м) в будівлі лазні № 1 по вул. Івана Франка, 28.

Балансоутримувач: КП «Чайка».

3. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 246,5 кв.м по вул. Львівському шосе, 18.

Балансоутримувач: СКП «Хмельницька міська ритуальна служба».

4. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 96,2 кв.м (загальною площею 116,0 кв.м) в будівлі ЗОШ  № 24 по вул. Львівському шосе, 47/3.

Балансоутримувач: ЗОШ № 24.

5. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на першому поверсі загальною площею 1,0 кв.м в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

6. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на четвертому поверсі корисною площею 267,6 кв.м (загальною площею 295,9 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

7. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 374,6 кв.м (загальною площею 430,2 кв.м, в тому числі підвал 77,7 кв.м) по вул. Трудовій, 11.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності (1 поверх), УМК «Дубове» (підвал).

8. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 100,0 кв.м, в тому числі підвал 37,8 кв.м, по вул. Свободи, 8А.

Балансоутримувач: УМК «Заріччя».

9. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 11,4 кв.м в будівлі кінотеатру ім. Т.Г.Шевченка по вул. Проскурівській, 40.

Балансоутримувач: МКП - кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка.

10. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 24,9 кв.м (загальною площею 27,9 кв.м) в будівлі міської поліклініки № 1 по вул. Подільській, 54.

Балансоутримувач: Хмельницька міська поліклініка № 1.

 

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єкта для цілей бухгалтерського обліку (постановки на баланс).

Назва об’єкта оцінки: нежитлова будівля загальною площею 1720,9 кв.м.

Місцезнаходження об’єкта: м. Хмельницький, вул. Соборна, 55.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 30.04.2018 р.

 

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (на кожний об’єкт окремо) за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

При подачі до комісії заяв про участь у конкурсі на декілька об’єктів оренди, підтвердні документі подаються в одному примірнику.

Конкурсна пропозиція претендентів подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у робочих днях).

Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 6 (шести)  робочих  днів.

Конкурс відбудеться  25 травня 2018 року о 9-ій годині в управлінні комунального майна Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, к. 604,      тел. 65-13-33.

Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою по 22 травня 2018 року  включно.