Новини

Хмельницький хокейний клуб «Легіон» переміг у відкритому чемпіонаті міста

18 березня 2018 року на ковзанці “Льодовий період” пройшла фінальна гра  відкритого чемпіонату міста з хокею з шайбою серед аматорських команд, який тривав протягом п'яти місяців.
За перемогу у чемпіонаті боролися команда з міста Хмельницького ХК “Легіон” та гості з міста Тернопіль ХК “Галицькі ведмеді”. За сумою двох ігор рахунок був 1:1, та тільки в овертаймі хмельничанам вдалося вирвати перемогу з рахунком 3:0.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!