Новини

Хмельницькі школярі долучилися до ініціативи «Щедрий вівторок»

1 грудня заклади загальної середньої освіти міста долучилися до міжнародного благодійного руху #GivingTuesday та взяли участь в акції «Щедрий Вівторок» до Всеукраїнського дня добрих справ, що проводиться за ініціативи Благодійної організації «Фонд родини Загорій».

Добра справа колективу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 і. І.Огієнка - різдвяний подарунок для військовослужбовців у містах Слов'янськ і Краматорськ Донецької області. Учні закладу разом з вчителями трудового навчання виготовили ялинкові прикраси, які зігріють серця наших захисників.

Солодкі подарунки і листи воїнам АТО/ООС направили учні НВО №28, НВК №4 та ЗОШ №20, НВК №7.

Справжні друзі природи – учні, батьки та педагоги СЗОШ І ступеня №30 не пошкодували коштів, продуктів харчування та часу, щоб допомогти тваринкам і провели благодійну акцію «Ласощі для тварин». Усю зібрану допомогу було передано притулку для тварин «Врятуй життя».

Вчергове долучилися до благодійної акції і зробили смачні подарунки мешканцям «Зоокуточка» - реабілітаційного центру для диких тварин і учні ліцею №17. Зараз, у скрутні часи, звіринцю потрібна допомога кожного, аби врятувати життя тварин. Більшість із них — врятовані з цирку або від браконьєрів. На жаль, вони не виживуть у дикій природі, і цей звіринець – їх остання надія на життя. Також акцію підтримали учні НВК №7, ЗОШ №4, НВК №4, СЗОШ №7, ТБЛ, СЗОШ №27

Для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей учні ЗОШ №14 і ліцею №17 підготували подарунки від Святого Миколая у співпраці з волонтерами благодійного фонду «Карітас».

Доброю справою підтримують вчителя німецької мови Рудніцьку Аліну Станіславівну у боротьбі з тяжкою хворобою сина Ростислава, який на даний момент знаходиться з мамою на лікуванні в м. Барселона. Учні та педагоги Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу. У хлопчика діагностовано нейробластому 4 стадії з ураженнями кісткового мозку. Клінікою виставлений рахунок на суму 286 902 євро. Колективом школи зібрано у ході проведення благодійної акції і перераховано на рахунок матері більш як 150 000 гривень.

До збору коштів на лікування Ростислава долучилися учні і педагоги Технологічного багатопрофільного ліцею ім. А.Мазура. Також до Всеукраїнського дня добрих справ у школі проведені акції «Годівничка для птахів», «Допоможи братам нашим меншим», «Не будь байдужим».

Цікаву подорож до країни Добриків провели учні 2-х класів ліцею №15 ім. О. Співачука.

Учні НВК № 4 висадили «Алею першокласників».

У ЗОШ № 20 учні молодших класів організували акцію «Подаруй настрій вчителю своїми руками».

«Міняю стару ковдру на шоколадку» така акція пройшла у ЗОШ № 21, для збору ковдр для облаштування вольерів для безпритульних тварин.

Педагоги ЗОШ №4 зібрали одяг та взуття для нужденних.

Учні СЗОШ №27 ім. Д. Іваха підтримали громадську ініціативу #Щедрий вівторок і долучилися до щорічної благодійної акції «Різдвяне диво», яку організовує ГО «Хмельниччина без сиріт». Учні, вчителі та батьки зібрали одяг, взуття, засоби гігієни, канцелярію, книги, іграшки та смаколики.

Челендж «50 добрих справ», організували в НВК №6, щоб донести, що добрі справи можна робити щодня. Посмішка, приготована вечеря, місце в транспорті, листівка для друга, комплімент і ще 50 вчинків - від малесенького до масштабного залишаються добрими справами, для яких не треба надможливостей. Кожен клас отримав чек-лист із вчинками по категоріях та надсилав фотозвіт виконаної справи.

Акцію «Різдвяне диво», збір одягу, іграшок, книг, солодощів для дітей, книг для шкільної бібліотеки, коштів на лікування хворої дівчинки організували у НВК №2.