Новини

Досягнення та плани на майбутнє у галузі спорту обговорили під час виїзного засідання підкомітету ВР з питань спорту та фізичної культури

В Хмельницькому відбулося виїзне засідання підкомітету Верховної Ради з питань спорту та фізичної культури. Голова підкомітету - бронзова призерка Олімпійських ігор Ольга Саладуха.

Міський голова Олександр Симчишин презентував депутатам, гостям з інших міст, спортсменам, спортивним функціонерам зміни у спортивній інфраструктурі для професійного і, що найголовніше, масового спорту, які було реалізовано за 4 роки. А це майже 30 ігрових багатофункціональних спортмайданчиків для різних видів спорту, реконструйовані стадіони "Поділля" та "Локомотив", комунальний басейн «Амадока», легкоатлетичний манеж, вуличні спортивні комплекси, тренажери тощо.

Також розповів про ті проекти, які вже в роботі, та плани на майбутнє.

Найголовніший об’єкт, звичайно ж, Палац спорту, який з міського бюджету у цьому році профінансовано на 18,2 млн грн, з державного, на жаль, поки не отримали нічого.

Презентував також плани на майбутнє, а саме, ті проекти, під які вже відведені земельні ділянки, виготовлена проектна-кошторисна документація, пройдена державна експертиза і проведені тендери. Це Спеціалізований спорткомплекс боксу, спорткомплекс з 2 футбольними полями на Зарічанській, Льодовий палац, понад 20 спортивних майданчиків для різних видів спорту.

«Сподіваюся, що державна влада долучиться до фінансування великих спортивних інфраструктурних об`єктів для професійного і масового спорту та фізичної культури. Тільки так ми можемо виховати здорову націю!», - підкреслив Олександр Сергійович.

У ході засідання обговорили також проблеми та пропозиції до чинного законодавства у сфері фізкультури і спорту.