Новини

Цими вихідними 27 молодих та амбітних хмельничан стали «випускниками» першої «Школи молодого підприємця»

Учасники освітнього проекту «Школа молодого підприємця», який організувало управління економіки Хмельницької міської ради у рамках Програми сприяння та розвитку підприємництва міста Хмельницького на 2017-2018 роки, пройшли  комплексне 5-денне навчання з теорії та практики управління бізнесом.

Працювали з хмельницькою молоддю експерти IQ холдингу Олександр Мороз та Надія Карплюк. Також кожного навчального дня учасники мали зустрічі з успішними бізнесменами Хмельницького, зокрема з власницею «Ресторації Шпігеля», «Південної Брами», «Діоскурі», «Бічерін» Анею Діль, Анатолієм Ковалем, засновником ПП «Хелен-А», Романом Ужвою, експертом CEO компанії IMREV, Владиславом Радецьким, директором ТОВ «Експресс-Продукт», добровольцем корпусу Миру США Аланом Янгом. У перший день навчання, аби надати дозу мотивації та запевнити, що міська влада сприятиме розвитку підприємництва, зустрівся з учасниками школи міський голова Олександр Симчишин.

Навчання для учасників було безкоштовним, витрати покриваються з міського бюджету. Заступник міського голови Володимир Гончарук переконаний, що «Школа молодого підприємця» матиме продовження.

«З огляду на кількість поданих заявок та відгуки самих учасників «Школи молодого підприємця» можна цілковито стверджувати, що проект затребуваний та успішний. Тому будемо працювати над вдосконаленням програми і надалі проводити подібні заходи», – зазначив Володимир Гончарук.