Новини

Борги за житлово-комунальні послуги можна реструктуризувати

Загальна заборгованість населення перед МКП “Хмельницькводоканал” станом на 1 вересня цього року становить 25,5 млн гривень. Комунальне підприємство готове йти назустріч споживачам, які мають борг, але не мають можливості його погасити.

Існує можливість виплати боргу частинами, тобто, його реструктуризації. Для цього споживач має укласти відповідний договір.

Як укласти договір на реструктуризацію боргу?

Для укладання договору на реструктуризацію необхідно оплатити частину заборгованості (50% від суми боргу) та особисто звернутись до начальника відділу по розрахунках з населенням контрольно-сервісного центру Ломако Галини Олексіївни (кабінет №11), або до начальника контрольно-сервісного центру Кушлака Степана Михайловича (кабінет №13). Із собою необхідно мати:

- довідку про склад сім'ї.

- квитанцію про сплату частини заборгованості;

- паспорт громадянина України.

Головною перевагою укладання договору на реструктуризацію боргу є уникнення припинення надання послуг. Доки споживач погашає заборгованість за договором, його не відключать. Однак платежі за договором потрібно обов'язково сплачувати вчасно.

Реструктуризувати борги можна й за інші комунальні послуги, відповідно до Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію».