Новини

Андрій Бондаренко відповідав на телефонні звернення хмельничан

Сьогодні відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Хмельничани активно користуються можливістю поспілкуватися із представниками влади та озвучити свої питання. Протягом години пролунало 12 дзвінків. На телефонні звернення містян відповідав заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Одразу троє хмельничан звернулися на телефонну лінію, вони просили вирішити питання із будинком на вулиці Подільській, 58 (знаходиться на розі вулиць Грушевського та Подільської). Будинок є недобудованим, а сьогодні ще й відімкнули світло.

«Ви напрацюйте усі проблемні питання і давайте наступного тижня ми зберемо робочу групу, запросимо представників потрібних установ, представників вашого ОСББ та будемо шукати вирішення проблеми», - запропонував Андрій Бондаренко.

Наступною зателефонувала хмельничанка і повідомила, що в аптеках немає інсуліну, а це просто життєво необхідний препарат.

«Ми сьогодні ж будемо розбиратися і дамо вам відповідь до кінця дня», - запевнив додзвонювачку заступник міського голови.

Також на телефонну лінію зателефонувала мешканка села Велика Калинівка і розповіла, що в криницях немає води.

«Ваше село ввійшло до Хмельницької міської об’єднаної територіальної громади. Ми зараз збираємо проблематику по селах, які приєдналися, і будемо шукати шляхи вирішення проблем», - зазначив Андрій Бондаренко.

Наступним на телефонну лінію звернувся хмельничанин, який просив вирішити питання із електроенергією в будинку №17/3 на вулиці Інститутській. За його словами в мережі часто трапляються стрибки напруги і від цього виходить з ладу побутова техніка.

«Ми дамо доручення керівнику УМК «Південно-західна» розібратися та вирішити ситуацію», - запевнив Андрій Євгенович.

За усіма проблемними питаннями, з якими телефонували хмельничани, Андрій Бондаренко надав доручення відповідним структурам з метою більш детально їх вивчити та повідомити заявників про результати розгляду звернень.