Новини

Реалізацію Стратегії розвитку Хмельницького обговорили на засіданні робочої групи

Минулого року Хмельницька міська рада ухвалила Стратегію розвитку міста Хмельницького до 2025 року. Підсумувати виконане і те, чого не вдалося зробити у 2017 році, зібралася робоча група з управління впровадження Стратегії.

Заступник міського голови Володимир Гончарук, який і є головою цієї робочої групи, наголосив на важливості аналізу проробленої роботи.   

«Ми акцентували увагу на тому, що не проблема прийняти хороший документ, а проблема поетапно, почергово його виконати і досягти тих цілей, які були передбачені Стратегією, – говорить Володимир Гончарук. – Власне, тоді ми передбачали, що потрібно регулярно збиратися й аналізувати виконання Стратегії за попередній рік».

У Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року виокремлено три ключових напрями: «Місто-підприємець», «Комфортне та безпечне місто» та «Екологічно чисте місто». Керівники департаментів, управлінь, комунальних підприємств та установ на засіданні доповіли, що вдалося реалізувати у цих напрямах. Назвали також ті моменти, що були передбачені, однак з різних причин не реалізовані протягом минулого року.